Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Arai

Arai X Tend RAM

  • Arai X Tend RAM
  • Arai X Tend RAM
  • Arai X Tend RAM

Arai X Tend RAM

Opis produktu Arai X Tend RAM

X-RAM zazwyczaj otwarty kask oferuje więcej:


Większa ochrona, więcej komfortu i więcej regulacja wentylacji. Ale również jeszcze lepsze dopasowanie bez wpływu na to uczucie wolności i doskonały widok tylko otwarty kask ma do zaoferowania. Zewnętrzna powłoka zwykle X-RAM oferuje trzy centymetry rozszerzonych niższe boki dla większego komfortu i większego bezpieczeństwa. Nowe uchwyty i zakrytej wentylacyjny wydechowy zakończyć piękny projekt wybitnego kasku Touring.Zewnętrzna powłoka SFL (Super Fibre Laminat):


To jest podstawowa Arai zewnętrzna powłoka. Super włókien zapewnia większy komfort niż w przypadku innych materiałów powłokowych, ale jest nadal silna i lekka.Wentylacja:


System dyfuzor zwiększyły portów dolotowych i wydechowych w celu zwiększenia wydajności przepływu powietrza, wyciągnąć ciepłe i wilgotne powietrze z wnętrza i hełmy zmniejszają zawirowania powietrza. Gniazdo średnim spożycie tworzy efekt Venturiego dla przyśpieszonego szybszego odpowietrzania nieświeże powietrze.Skrzydło Lotnictwa ® opatentowany:


MotoGP przetestowane i zaprojektowane tak, aby znacznie zmniejszyć oporu, turbulencji i trzepotanie powodując większego komfortu i dodatkowej najwyższej prędkości.

Skrzydło Lotnictwa ® stałe poprawia stabilność kasku przy dużych prędkościach lub podczas ostrego hamowania. Zmniejsza to także szum wiatru.Wymienne wnętrze:


Wypełnij odpinane wnętrza, które można czyścić mydłem i ciepłą wodą. Różne grubości rozmiar są dostępne w celu dopasowania tych, w między rozmiarach dla dopasowane dla każdego jeźdźca.Rozszerzone strony:


Zewnętrzna powłoka ma boki, które rozciągają się w trzech centymetrów większą ochronę (które występują w większości oddziaływania na części kasku).Hyper Ridge:


"Zderzak" to zespół, zbrojenie, które okrąża dno powłoki dodając siły i opuszczania centrum kasku ciężkości.

Rozpala się na łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie.Twarzy system Contour (FCS):


Oferować jeszcze lepsze dopasowanie i zwiększenie komfortu do dolnej szczęki, twarzy system Contour (FCS) współpracuje z pianki wiosnę wsparcia

pad policzek, który kompresuje i zbiórek.SuperAdSis LRS (Dźwignia Release System):


Wprowadza zmiany w sekundach daszek możliwe bez narzędzi lub usunięciu strąków ubocznych. Czyszczenia lub wymiany tarczy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.Pięć razy sprawdzane:


Każdy kask Arai przechodzi przez pięć oddzielnych działów kontroli jakości: po powłoka jest wykonana, po ukończeniu malarstwa i grafiki,

po montażu i dwie kontrole w trakcie procesu.Zmywalny wnętrze:


Najwyższej jakości wnętrze każdej kask Arai można łatwo czyścić, w miejscu, z łagodnym mydłem i ciepłą wodąHandmade:


To może trwać do pięciu lat dla naszych ekspertów, aby uzyskać prawo do utworzenia powłoki Arai. Każda powłoka może trwać do 27 stopni i zbudować jeden Arai kasku wynosi około 18 roboczogodzin.Całodzienny komfort:


Całodzienny komfort z dopasowaniem Arai i kształt wnętrza wraz z najlepszych materiałów liniowych oraz rozbudowany system wentylacji. I dzięki

doskonała równowaga i rozkład masy kasku, nie rzuca masz na sobie Arai.Testowany penetracji:


Wszystkie kaski Arai penetracji są testowane, choć nie wymagane przez europejskie normy kask. Badanie penetracji Arai przeprowadza się na 3 kg

Test stożka, która uderza z wysokości 3m na kasku.Podwójnego D Urządzenie pierścień:


Płaskie i pierścienie w kształcie litery D pasuje gładka na brodzie. Brak ruchomych części, nie ma problemy z korozją i tylko wyciągając kartę wystarczy poluzować

rzep.Gładki kształt, lepsza ochrona:


Gładka powłoka zewnętrzna kasków Arai jest przeznaczony do schodzenia bez zbędnego oporu. Nie chcesz, aby zwalniać kask więcej

nie jest to konieczne. Dlatego wszystkie otwory Arai i kanały są przeznaczone do zerwania podczas uderzenia.Twarda powłoka zewnętrzna, miękka powłoka wewnętrzna:


Arai wykorzystuje bardzo twardą powłokę zewnętrzną rozprzestrzeniać siły uderzenia i miękką wewnętrzną powłokę do absorpcji pozostałą energię. Wielokrotność gęstości EPS Wewnętrzna powłoka jest

wykonane przy użyciu unikalnej technologii łączenia 04:57 gęstości w różnych dziedzinach jako pojedynczy składnik.Kształtów organicznych:


Kształtów organicznych z zewnętrznej powłoki Arai oferuje bardziej naturalny wygląd, zgodny foki lepiej i bardziej do naturalnego kształtu głowicy

dla poprawy komfortu, dopasowania i zminimalizować turbulencje wiatru.5-letnia gwarancja:


Wszystkie kaski Arai są objęte gwarancją od wad materiałowych i produkcyjnych, i są sprawne tylko do prawidłowo zamontowanego pierwszego użytkownika na okres 5 lat

od daty pierwszego użycia, ale nie więcej niż 7 lat od daty produkcji.Skorupa zewnętrzna: różne


W przeciwieństwie do wielu innych producentów Arai zapewnia jeden rozmiar zewnętrzną powłokę dla każdego rozmiarach dwóch kasków dla większości modeli. Wraz z różnych kształtach zewnętrznych osłon dla różnych modeli jest prawie niemożliwe, aby nie znaleźć dopasowanie, którego szukasz.Arai Własne badania:


Kask Arai jest zaprojektowany w celu spełnienia rygorystycznych Arai w domu wymagania standardowe, oprócz obowiązkowych norm, takich jak ECE 22-05 i dobrowolnych standardów, takich jak Snell M2010.


Interesuje Cię Arai X Tend RAM? Jest w tym momencie w naszym sklepie motardinn, naszym motocykle-wyposazenie sklepie online. W motardinn znajdziesz więcej produktów motocykle-wyposazenie marki Arai. Nie czekaj i ciesz się Arai X Tend RAM - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment motocykle-wyposazenie.

Cechy Arai X Tend RAM

Kierowca Motocyklowy
System zamykania
Waga
Homologacja
Rozmiar
Użycie
Aktywność
Kolor
Wiek
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij