Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ariete

Ariete Ari Fork Oil Seals

Ariete Ari Fork Oil Seals

  • Ariete Ari Fork Oil Seals
  • Ariete Ari Fork Oil Seals
  • Ariete Ari Fork Oil Seals

Ariete Ari Fork Oil Seals

Opis produktu Ariete Ari Fork Oil Seals

ARI widelec uszczelki olejowe są wykonane z mieszanki gumowej, opracowanego specjalnie do pracy z smarów stosowanych w widelców, ze wszystkimi ich różnymi dodatkami. Związek ten jest zupełnie inny od tego, zazwyczaj używany do obracania pierścieni uszczelniających, gdyż środowisko fizyczne wewnątrz widelca z jego ruchem posuwisto-zwrotnym i smarów specjalistycznych, są zupełnie odmienne. Mamy zaprojektowane uszczelki olejowe ARI z różnymi profilami wargi, aby uczynić je bardziej trwałe, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum wpływu tarcia na wale ruchomej. Z biegiem lat, odkryliśmy kluczową rolę środka smarnego pomiędzy rurą rozdzielającą widełek i gumy uszczelki olejowej w celu zmniejszenia do minimum tarcia powierzchni, bez wpływu na funkcję uszczelnienia olejowego. Po wyczerpujących badaniach wybraliśmy smar, który jest wytwarzany w USA i opracowany specjalnie jako kauczuk / metal smar do elementów mechanicznych stosowanych w programie kosmicznym NASA.

Cechy:

Zaletą tej specjalnym smarem, który nazywamy ARISIL, jest to, że przedłuża żywotność uszczelki olejowej, a także pomaga zachowa swoje istotne cechy elastyczności i odporności chemicznej.

Z tego powodu, każdy zestaw ARI FORK OIL SEAL zawiera jedną saszetkę dawki ARISIL, wystarczającą do smarowania dwie uszczelki olejowe dostarczone.

Dane techniczne:

Typ produktu: Smar

Skład: silikon smar z dodatkami

Zakres temperatur -65 ° stopni C => + 175 ° stopni C

Współczynnik tarcia 0,003 obciążenie 6,3 N na 10 mm na sekundę 24h

USA specyfikacji wojskowej G 4343 C


Zamawiaj Ariete Ari Fork Oil Seals i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Ariete Ari Fork Oil Seals, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Ariete Ari Fork Oil Seals w magazynie w cenie 1.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Narzędzia , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności