Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ariete

Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked

  • Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked
  • Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked
  • Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked

Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked

Cechy:

Wymowa kołnierz wewnętrzny;

Pnatomically profilowane kanału na końcu wewnętrznym dla kciuka i palca wskazującego;

Zewnętrzna osłonka przed zaznaczono przekłuwania, z przewodnikiem do krojenia do użytku ze wszystkimi osłon okrągłych ręcznych;

Cztery drutu na rowkami dla dodatkowego bezpieczeństwa. Czwarty rowek znajduje się w skrajnym zewnętrznym końcu uchwytu oraz zapobiega grudek z uwięzienia między bar i przyczepności, bar i uchwytu kierownicy, gdy są wykorzystywane w osłony strony; Długość 125mm, standard 22 / 24mm średnicy.

Dane techniczne:

L. 115 mm 4 1/2 "

Średni


Kupuj swoje ulubione Części modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy Ariete Grips Unity Half Waffle Pre Marked

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij