Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ariete

Ariete Off Road Spark Plug Covers

  • Ariete Off Road Spark Plug Covers
  • Ariete Off Road Spark Plug Covers
  • Ariete Off Road Spark Plug Covers

Ariete Off Road Spark Plug Covers

Opis produktu Ariete Off Road Spark Plug Covers

Aby zapewnić doskonałą izolację elektryczną, te kubki wtykowe według ARIETE wykonane są z zaawansowanych elastomerów silikonowych. Wewnętrzne elementy metalowe są obracane z mosiądzu, uzyskując najwyższą możliwą wydajność elektryczną, a tam gdzie to konieczne, są one wyposażone w urządzenia radiowe tłumiących, w celu zaspokojenia aktualnych przepisów. Jakość produktu końcowego sprawia, że ​​są wysoko cenione przez zawodników konkurencji, a szeroka gama dostępnych oznacza, że ​​mamy korki do praktycznie każdego rodzaju jednostki napędowej.

Dane techniczne:

Nie nadaje się fo motocyklach z zapłonem elektronicznym!

Dla wtyczek bez nakrętki Olivet, śr. 3,9 mm

Dla wtyczek bez nakrętki z oliwek, o średnicy 3,9 mm


Ariete Off Road Spark Plug Covers jest protuktem związanym z kategori? Różne oraz należy do kategorii Części wyselekcjonowanej dla motocykle-wyposazenie, motardinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności motardinn. Jakie są korzyści Ariete Off Road Spark Plug Covers? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest motocykle-wyposazenie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij