Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Axo

Axo Air Cage Pro

Axo Air Cage Pro

Axo Air Cage Pro

  • Axo Air Cage Pro
  • Axo Air Cage Pro
  • Axo Air Cage Pro
  • Axo Air Cage Pro
  • Axo Air Cage Pro

Axo Air Cage Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Axo Air Cage Pro

Ten produkt nie jest odpowiedni do pralek automatycznych lub podobne i nie nadaje się do czyszczenia rozpuszczalników chemicznych; Produkt musi być dokładnie kontrolowane i ewentualnie wymienić, gdy styka się z olejem, nafta lub inne kwasy i rozpuszczalniki.


Wskazane jest, aby oczyścić osłonę miękką szczotką i wilgotną ściereczką z rozcieńczonym neutralnym mydłem; pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej i trzymać go z dala od bezpośredniego światła słonecznego lub źródeł ciepłaCechy:


Pierś, termoplastycznego materiału powłoki i oddychająca wyściółka na barku, łokcia, klatce piersiowej i plecach.

Zamek błyskawiczny z przodu otwarcia.

Podparcia lędźwi pasek z rzepem.

Zdejmowane powrotem powłoka, pas lędźwiowy i rękawy.


Axo Air Cage Pro ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Axo Air Cage Pro zakupionego w motardinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym motocykle-wyposazenie można odkryć pełną gamę produktów Axo i dokonać zakupu produktów motocykle-wyposazenie zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Axo Air Cage Pro

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności