Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Axo

Axo Drone Mx Boots

  • Axo Drone Mx Boots
  • Axo Drone Mx Boots
  • Axo Drone Mx Boots

Axo Drone Mx Boots

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Axo Drone Mx Boots

Nigdy nie należy używać gorącej lub słonej wody, benzenu, benzyny, środków do czyszczenia szkła lub innych rozpuszczalników. Produkt może zostać poważnie uszkodzony przez tych substancji bez uszkodzenia są widoczne dla Ciebie.


Produkt uszkodzony lub osłabiona przez środek czyszczący nie może zapewnić ochronę głowy w wypadku, w wyniku poważnych obrażeń ciała lub śmierci. Prawidłowy sposób oczyścić produkt jest wymieszanie 5 lub 6 kropli łagodnym SOPA w litr ciepłej wody.


Zwilż miękką szmatkę z tego rozwiązania i wytrzeć urządzenie w czystości. Przemyć wilgotną szmatką.Cechy:


Skóra i PU górna, poliuretanowe ochraniacze na golenie z termicznie części amortyzatorów.

PU wewnętrzna z tworzywa sztucznego, PU zmiany biegów.

Dźwignia Wspomaganie klamry, zamknięcie na rzep klin.


Zamawiaj Axo Drone Mx Boots i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Axo Drone Mx Boots, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Axo Drone Mx Boots w magazynie w cenie 101.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Offroad , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Axo Drone Mx Boots

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Otrzymałem go uruchamia

-

Ci właśnie size.good boots.thank

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności