Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Axo

Axo Mobility Shoes

  • Axo Mobility Shoes
  • Axo Mobility Shoes
  • Axo Mobility Shoes

Axo Mobility Shoes

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Axo Mobility Shoes

Nigdy nie należy używać gorącej lub słonej wody, benzenu, benzyny, środków do czyszczenia szkła lub innych rozpuszczalników. Można seiously uszkodzony przez tych substancji bez uszkodzenia są widoczne dla Ciebie.


Poprawny sposób do czyszczenia kasku jest mieszanie 5 lub 6 kropli łagodnym SOPA w litr ciepłej wody. Zwilż miękką szmatkę z tego rozwiązania i wytrzeć. Przemyć wilgotną szmatką.Cechy:


Skórzana cholewka, z wkładką z tkaniny.

Zamek błyskawiczny.

Przekładni zmiany biegów i plastikowe kostki strażników.

Oddychająca, anty bakteryjne i anty podszewka potu.

Anatomiczna wyjmowana antybakteryjna łóżko stóp.

Podeszwa z gumy slajdów anty.


Chcesz kupić Axo Mobility Shoes? Nie musisz już szukać! motardinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Urban . Odkryj nowe promocje na Obuwie w motardinn. Przygotowane przez Axo, produkty Urban są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Axo Mobility Shoes

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności