Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Axo

Axo NC1 Shoes

  • Axo NC1 Shoes
  • Axo NC1 Shoes
  • Axo NC1 Shoes

Axo NC1 Shoes

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Axo NC1 Shoes

Nigdy nie należy używać gorącej lub słonej wody, benzenu, benzyny, płynu do mycia szyb ani innych rozpuszczalników. Można seiously uszkodzony przez tych substancji bez uszkodzenia są widoczne dla Ciebie. Poprawny sposób do czyszczenia kasku jest mieszanie 5 lub 6 kropli łagodnym SOPA w litr ciepłej wody.


Zwilżyć miękką szmatkę i przetrzeć to rozwiązanie czyste. Przemyć wilgotną szmatką.Cechy:


Syntetyczna skóra z perforowaną wkładką.

Ochraniacz kostki PU antishock, wzmocniony podnosek.

Koronka układ blokujący na języku.

Podeszwa gumowa zjeżdżalnia anty wyposażony w system SPD.


Dodatkowo, Axo NC1 Shoes w kategorii Obuwie z naszego sklepu online motocykle-wyposazenie, znajdziesz inne powiązane produkty Na co dzień . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Axo, w motardinn, znajdziesz produkty motocykle-wyposazenie, które również Cię zainteresują. Axo koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia motocykle-wyposazenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Axo NC1 Shoes

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty