Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Axo

Axo Primato Evo Boots

  • Axo Primato Evo Boots
  • Axo Primato Evo Boots
  • Axo Primato Evo Boots

Axo Primato Evo Boots

Opis produktu Axo Primato Evo Boots

Nigdy nie należy używać gorącej lub słonej wody, benzenu, benzyny, środków do czyszczenia szkła lub innych rozpuszczalników. Może zostać poważnie uszkodzone przez tych substancji bez uszkodzenia są widoczne dla Ciebie.


Poprawny sposób do czyszczenia kasku jest mieszanie 5 lub 6 kropli łagodnym SOPA w litr ciepłej wody. Zwilż miękką szmatkę z tego rozwiązania i wytrzeć. Przemyć wilgotną szmatką.Cechy:


Certyfikat CE zgodnie z EN 13634: rozporządzenia 2010.

Woda skóra odporna górna z przodu i tyłu wkładki anty ścieranie.

Poliuretanowe ochraniacze na golenie, kostki i łydki straży opiekuna.

Zdejmowane i wymienne suwak plastikowe shin, anty skręcanie nawiasów.

Zamek błyskawiczny.

Oddychająca, anty bakteryjne i anty podszewka z siatki potu.


Odkryj wszystkie produkty Obuwie, które znajdziesz w motardinn, jak Axo Primato Evo Boots. Kup teraz Axo Primato Evo Boots i oszczędzaj na produktach Buty. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Axo, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Axo Primato Evo Boots i inne w naszym sklepie motocykle-wyposazenie? Dzięki motardinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Obuwie pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Axo Primato Evo Boots

Kolor
Płeć
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności