Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Axo

Axo Street Belt Evo

Axo Street Belt Evo

  • Axo Street Belt Evo
  • Axo Street Belt Evo
  • Axo Street Belt Evo

Axo Street Belt Evo

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Axo Street Belt Evo

Ten produkt nie jest odpowiedni do pralek automatycznych lub podobne i nie nadaje się do czyszczenia rozpuszczalników chemicznych; Produkt musi być dokładnie kontrolowane i ewentualnie wymienić, gdy styka się z olejem, nafta lub inne kwasy i rozpuszczalniki.


Wskazane jest, aby oczyścić osłonę miękką szczotką i wilgotną ściereczką z rozcieńczonym neutralnym mydłem; pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej i trzymać go z dala od bezpośredniego światła słonecznego lub źródeł ciepłaCechy:


Zespół lędźwiowego na rzep.

Nadaje się również do turystyki i do użytku miejskiego.


Axo Street Belt Evo dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Axo Street Belt Evo posiada oficjalną gwarancję marki Axo. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona ciała i kategorii Pasy nerkowe .

Cechy Axo Street Belt Evo

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty