Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Axo

Axo Threelogy Back Protector

Axo Threelogy Back Protector

  • Axo Threelogy Back Protector
  • Axo Threelogy Back Protector
  • Axo Threelogy Back Protector
  • Axo Threelogy Back Protector

Axo Threelogy Back Protector

Opis produktu Axo Threelogy Back Protector

Ten produkt nie jest odpowiedni do pralek automatycznych lub podobne i nie nadaje się do czyszczenia rozpuszczalników chemicznych, produkt musi być dokładnie sprawdzone i ewentualnie wymienić, jeżeli wchodzi w kontakt z olejem, benzyną lub innymi kwasów i rozpuszczalników.


Wskazane jest, aby oczyścić osłonę za pomocą miękkiej szczotki i wilgotną ściereczką z rozcieńczonym neutralnym mydłem, pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej i trzymać go z dala od bezpośrednich źródeł światła słonecznego lub ciepła (np heatingradiators lub podobne).


Ochraniacze AXO, odzież ochronna i akcesoria nie zawierają żadnych szkodliwych substancji toksycznych. Wskazane jest, aby osoby wrażliwe na alergie, aby zwrócić uwagę i natychmiast zatrzymać sobie opiekuna, odzież ochronną lub akcesoriów, jak tylko objawy alergii są widoczne.Cechy:


Certyfikat CE zgodnie z normą EN 1621 2.

Ochraniacz powrotem może być składany być dogodnie umieszczony pod tylnym siedzeniem skutera lub w plecaku.

Elastyczny zewnętrzny, amortyzator perforowany materiał.

Perforowana wyściółka oddychająca komfort.

Pas lędźwiowy z podwójnymi regulowanymi ramiączkami i rzep.


Co sądzisz o Axo Threelogy Back Protector w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie motocykle-wyposazenie, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Axo. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Ochrona ciała .

Cechy Axo Threelogy Back Protector

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty