Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Axo

Axo Tribe Helmet

Axo Tribe Helmet

  • Axo Tribe Helmet
  • Axo Tribe Helmet
  • Axo Tribe Helmet

Axo Tribe Helmet

Opis produktu Axo Tribe Helmet

Nigdy nie należy używać gorącej lub słonej wody, benzenu, benzyny, środków do czyszczenia szkła lub innych rozpuszczalników. Kask można seiously uszkodzony przez tych substancji bez uszkodzenia są widoczne dla Ciebie.


Kask uszkodzone lub osłabione przez środek czyszczący nie może zapewnić ochronę głowy w wypadku, w wyniku poważnych obrażeń ciała lub śmierci.

Poprawny sposób do czyszczenia kasku jest mieszanie 5 lub 6 kropli łagodnym SOPA w litr ciepłej wody. Zwilż miękką szmatkę z tego rozwiązania i wytrzeć kask czyste. Przemyć wilgotną szmatką.Cechy:


ECE22 05 homologacja.

Materiał powłoki kompozytowe z włókna szklanego.

Otwory przednie, tylne odciągi.

Anty alergiczne i przeciw zdejmowany pot i zmywalne wykładziny.

Pokój pasek pierścionek podbródek z wymiennymi wkładki.

Regulowany, odpinany i wymienne szczyt.


Nie czekaj dłużej i kupuj Axo Tribe Helmet! W motardinn wszystkie nasze produkty Kaski posiadają pełną gwarancję producenta Axo. Zakup w naszym sklepie , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności . Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Axo Tribe Helmet tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy Axo Tribe Helmet

Skład warstwy wierzchniej
Kierowca Motocyklowy
System zamykania
Waga
Homologacja
Użycie
Kolor
Kolor
Wiek
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty