Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bagster

Bagster Kawasaki GPZ 500 S-EX Protector

  • Bagster Kawasaki GPZ 500 S-EX Protector
  • Bagster Kawasaki GPZ 500 S-EX Protector

Bagster Kawasaki GPZ 500 S-EX Protector

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Bagster Kawasaki GPZ 500 S-EX Protector

Ten produkt jest nie tylko sposobem, aby dołączyć torbę zbiornika, ale obejmuje również zbiornik paliwa, aby chronić lakier. W ten sposób zbiornik Protector Bagster różni się od innych produktów, powszechnie zwanych ochraniacze cystern, które mają jedynie na celu przymocowania torby do zbiornika motocykla.

Bagster Kawasaki GPZ 500 S-EX Protector dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Bagster Kawasaki GPZ 500 S-EX Protector posiada oficjalną gwarancję marki Bagster. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Części i kategorii Ochrona .

Cechy Bagster Kawasaki GPZ 500 S-EX Protector

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij