Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bering

Bering Shoe Protector

Bering Shoe Protector

  • Bering Shoe Protector
  • Bering Shoe Protector
  • Bering Shoe Protector

Bering Shoe Protector

Opis produktu Bering Shoe Protector

Chroń skórę butów pierwszej jakości z podwójnym elastycznym boso.

Interesuje Cię Bering Shoe Protector? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w motardinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Bering Shoe Protector. Bering jest jedną z najlepszych marek motocykle-wyposazenie, projektującą produkty dla Obuwie, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Obuwie ochronne

-

Łatwo umieścić, znacznie zwiększona płytę, która tworzy dobrą ochronę buta. Przesuń się trochę, gdy kontakt z ziemią, ale nic więcej.

Należy pamiętać,

-

Produkt jest dobra i wygląda na dobrą jakość. Deatalle w której nie zauważyłem było to, że przekazując podeszwę gumową do zamków do butów to sprawia, że ​​podeszwa nie styka się z podłożem, a buty ma tendencję do poślizgu. Zachowaj trochę opieki. Ponadto, styki płyt dźwignia jest gruba i myślę, że najlepszy jaki widziałem, aby chronić buta.

Motocykl buty ochronne

-

Dobra jakość produktów i dobry sprzedawca, dla ułatwienia transakcji i dostawy

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności