Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Caberg

Caberg Drift

Caberg Drift

Caberg Drift

Caberg Drift

Caberg Drift

  • Caberg Drift
  • Caberg Drift
  • Caberg Drift
  • Caberg Drift
  • Caberg Drift
  • Caberg Drift

Caberg Drift

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Caberg Drift

Jest on wyposażony w zintegrowany DVT (podwójna parasolka daszkiem Czapka Tech), która pozwala jeździć zawsze z najlepszych warunkach oświetleniowych i maksymalnego bezpieczeństwa. Drift jest również dostępny w wersji pełnej węgla z redukcją masy ciała, w porównaniu do wersji tricomposite, około 100gr.

DRIFT szybki mechanizm zwalniający przeciwsłoneczna pozwala na dostosowanie samodzielne daszek zagwarantować bliski kontakt z daszkiem i okno linkę. Dzięki mechanizmowi przyłbicy z podwójnym ruch sprężyny, to nie będzie konieczne ręczne regulowanie go w celu uniknięcia przychodzące wody lub powietrza. Ponadto, dźwignia po lewej stronie zgód mechanizm daszek, aby zatrzymać funkcję daszku na 0,5cm z okna linkę w celu uniknięcia lub wyeliminowania parowaniu, które jest absorbowane przez wiatr podczas jazdy. Kiedy dźwignia jest podniesiona, wizjer jest zablokowana, aby uniknąć nagłego otwarcia podczas jazdy lub upadku.

Osad jest wyposażony w przezroczystą anty osłony zarysowanie, regulowany pinlock soczewki Max Vision uniknięcia zamglenia oraz zintegrowany przeciw zadrapaniom parasol osłony łatwo możliwością zmiany dźwignią bocznej.

Wentylacja jest gwarantowana przez 3 szerokimi wlotami powietrza łatwo regulować również w rękawiczkach. Dolny otwór na osłonie podbródka doprowadza powietrze bezpośrednio na wewnętrznej stronie osłony, aby zapobiec zamgleniu; odpowietrznik na szczycie kanałów świeżego powietrza wewnątrz kasku poprzez liczne rowki powietrzne, natomiast tylny otwór wentylacyjny sprzyja odprowadzanie gorącego powietrza i nieświeży.

Wyściółka wykonana z tylnymi odblaskowymi wstawkami, jest całkowicie zdejmować i prać w tym obicia na pas podbródkowy; wykonane z materiałów antybakteryjnych i transpiracyjnych przyznać maksymalną świeżość. System przytrzymujący jest wyposażony w podwójnym pierścieniu D.

Cechy:

Shell: Tricomposite (włókno szklane, Kevlar, Carbon)

Podwójne Visor (clear + Smoke)

Visor system Quick Release

Double Anti Turbolence Neck roll

Antiscratch Visor z pinlock Max Vision

Pochylanie Visor

Double D Pierścień Buckle

Wewnętrzny obieg powietrza

Zdejmować i prać Liner

Zdejmowane Wiatr Zatrzymaj

Felgi deszczem


Jeśli szukasz Caberg Drift, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. motardinn posiada ten i inne produkty motocykle-wyposazenie, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Caberg Drift

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij