Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Columbia watches

Columbia watches Singletrack

  • Columbia watches Singletrack
  • Columbia watches Singletrack
  • Columbia watches Singletrack

Columbia watches Singletrack

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Columbia watches Singletrack

Bez względu na to, gdzie chcesz, aby dostać się stracone, nowy Singletrak instrumentem nadgarstka Columbii będzie Ci znaleźć. Unikalna technologia Trakbak wykrywa nawet najmniejsze zmiany w kompas współrzędnych w drodze na zewnątrz, a następnie dostarcza użytkownikowi wyraźnego kierunku na drodze powrotnej. Z szerokiego zestawu funkcji, w tym temperatury i wielu Minutniki i solidnej konstrukcji, instrument ten został opracowany w celu prowadzić Cię przez Greater Outdoors.

Cechy:

Kompas

technologia Trakbak

Temperatura

Pamięć 50 okrążeń; dwa 24 godzinne Minutniki; przechowywania danych 10 run

odporny na wodę 10 ATM; jednej atmosfery (ATM) = 32 stóp wody


Kupuj swoje ulubione Elektronika modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Columbia watches Singletrack. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Columbia watches Singletrack, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy Columbia watches Singletrack

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności