Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

CTEK

CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger

  • CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger
  • CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger
  • CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger

CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger

Opis produktu CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger

MXS 5.0 TEST & CHARGE łączy zaawansowaną sterowany mikroprocesorem do ładowania akumulatorów z funkcją testu akumulatora i alternatora, aby zapewnić najwyższą testowania baterii, ładowania i konserwacji.


Ładowanie - MXS 5.0 TEST & Charge zapewnia doskonałe osiągi na baterii z 1,2 Ah aż do 110Ah. Ładowarka rozwiązuje szeroki zakres problemów baterii i funkcje obejmują opatentowany automatyczny krok odsiarczania oraz specjalny etap regeneracyjny, który ożywi i przywrócić głęboko rozładowane akumulatory i warstwowych.


Opatentowany utrzymanie Float / Pulse sprawia, że ​​ładowarka jest idealnym rozwiązaniem dla utrzymania długoterminowej. RECOND i zimna OPCJA POGODA działać indywidualnie lub wspólnie, zarówno mała bateria i zwykłych programów BATERII zapewniając dużą elastyczność dla użytkownika.


Testowanie - Trzy łatwe w użyciu programy do testowania napięcia akumulatora, uruchomić moc i wydajność alternatora, aby zapewnić pełny obraz ładowania akumulatora i pojazdu kondycji systemu.


Jeśli interesuje Cię CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Akcesoria marki CTEK mają najwyższą jakość. CTEK projektuje produkty specjalnie dla motocykle-wyposazenie, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger już dziś!

Cechy CTEK 56 308 MXS 5.0 Test and Charge Charger

Ładowarki i akumulatory

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności