Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

CTEK

CTEK Smartpass

CTEK Smartpass

CTEK Smartpass

CTEK Smartpass

  • CTEK Smartpass
  • CTEK Smartpass
  • CTEK Smartpass
  • CTEK Smartpass
  • CTEK Smartpass
  • CTEK Smartpass

CTEK Smartpass

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu CTEK Smartpass

SmartPass jest jednostka zarządzania energią, który kontroluje i optymalizuje ilość energii produkowanej przez alternatorów, ogniwa słoneczne, energii wiatrowej i konwencjonalnej AC / DC ładowarek i dystrybuuje je do akumulatora banków i konsumentów, które wymagają energii, takich jak głębokie banku cyklu, baterie dziobowy ster strumieniowy konsumenci itp. używany razem z D250S, SmartPass zapewnia optymalne ładowanie poprzez unikalny CTEK wystawił cyklu ładowania, który chroni swoje baterie. SmartPass również 'baterii straży "Zintegrowana który chroni głębokie baterii cyklu przed szkodliwym całkowitym rozładowaniem i zapewnia, że ​​krytyczne urządzeń, takich jak radio, światła awaryjne i systemy nawigacji zawsze funkcyjnych. SmartPass posiada czujnik temperatury, który chroni baterie przed wysokimi temperaturami.


SmartPass to w pełni automatyczny system zarządzania energią, który może obsługiwać do 80A dla akumulatorów od 28-800Ah. System zarządzania energią jest IP65 ogłoszenie (strumieniem wody i zabezpieczenie przed kurzem i zatwierdzone do użytku na zewnątrz). Nadaje się do wszystkich rodzajów 12V akumulatorów kwasowo-ołowiowych.


Wtyk (szary) 2szt 14,5 mm

Wtyk (czarny) 2szt 14,5 mm

Połączenie płyty 2szt

Oczko M8 (8,4 mm) na kablu

Czujnik Temp

Volt 12V

Prąd ładowania 80A

Powrót pobór prądu <1Ah/month

Ripple <4%

Temperatura otoczenia -20 ° C do +50 ° C, moc wyjściowa zmniejsza się automatycznie na wysokie temperatury

Typy akumulatorów Wszystkie typy 12V akumulatory ołowiowe (WET, MF, Ca / Ca, AGM i GEL)

Pojemność akumulatora 28-800Ah

Wymiary 197 x 93 x 49mm (dł. x szer. x wys.)

Klasa ochronności IP65

0,74 kg Waga


Jeśli interesuje Cię CTEK Smartpass, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Akcesoria marki CTEK mają najwyższą jakość. CTEK projektuje produkty specjalnie dla motocykle-wyposazenie, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak CTEK Smartpass już dziś!

Cechy CTEK Smartpass

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności