Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

DAINESE

DAINESE Archivio Jacket

DAINESE Archivio Jacket

DAINESE Archivio Jacket

DAINESE Archivio Jacket

  • DAINESE Archivio Jacket
  • DAINESE Archivio Jacket
  • DAINESE Archivio Jacket
  • DAINESE Archivio Jacket
  • DAINESE Archivio Jacket
  • DAINESE Archivio Jacket

DAINESE Archivio Jacket

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu DAINESE Archivio Jacket

Dainese Archiwum PELLE motocykl skórzana kurtka. Vintage styl i wygląd, ale z aktualnych rozwiązań technicznych, takich jak miękkie Pro Shape systemów ochronnych.


Burbling dźwięk silnika na biegu jałowym, światła odbijające się na polerowane chromowane rury wydechowe i cystern, zapach spalonego oleju. Urok lat 60. i 70. jest obchodzony w tej kurtce z wielką osobowością i kochających szczegółów.


Kurtka bierze swoją nazwę od Dainese archiwów, z których czerpie inspirację. Skórzana kurtka Archiwum zakończeniu skóry bydlęcej skóry w barwionego dać mu vintage, w wieku wygląd, który kryje nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak w Pro Shape miękkich zabezpieczeń i możliwością montażu tylną osłonę. Aluzje do legendy motocyklowych z przeszłości, które go charakteryzują, aby tę kurtkę obowiązkowa dla wszystkich miłośników historii motocyklowych.Cechy:


Regularny krój

Bloker Wiatr

Kurtka Spodnie mocowanie systemu: Mocowanie kurtka do spodni przez zamek wzrasta zarówno ergonomii i komfortu przez wyeliminowanie wszelkich możliwości infiltracji powietrza i zapewnienia właściwego dopasowania obu odzieży do ciała w każdej sytuacji.

Regulacja pasa

Spodnie systemu mocowania kurtka

Regulacja szyi

Bawełniana podszewka

Wewnętrzna kieszeń

2 kieszenie zewnętrzne

Kieszeń na rękawieDane techniczne:


Materiał:


Kawałek barwiona skóra bydlęca: Ten rodzaj skóry wołowej stanowi rodzaj artykułów przeznaczonych do poddania konkretnego procesu barwienia po kawałek został złożony, który daje bardzo charakterystyczny i atrakcyjny wygląd. Minimalna grubość 0.7 + / 0.1.Technologia:


Shock Protection:


Miękkie ochraniacze Pro Shape do normy EN certyfikowane na stronach: 1621,1

Dzięki specjalnej konstrukcji, kompozytowe ochraniacze na barkach, łokciach i kolanach homologowane EN 1621,1 Oferta standardowa podwyższone ochrony. Sztywna plastikowa powłoka zewnętrzna pochłania energię uderzenia i dystrybuuje ponad obrońcą na całej powierzchni, dzięki opatentowanej konstrukcji posiatkowaną dolną, która oferuje także grubość i wagę. Wewnątrz osłony w pianki polietylenowej o wysokiej gęstości podniosła odkształcalność i wysoką kształt zachowanie pamięci, który zapewnia większy komfort poprzez dostosowanie się do ciała użytkownika, który jest również obsługiwany przez perforacje na zewnątrz, co zwiększa oddychalność.


W motardinn, pokazujemy całą charakterystykę DAINESE Archivio Jacket. W motocykle-wyposazenie sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary DAINESE Archivio Jacket. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów DAINESE Archivio Jacket i korzystaj z naszych ofert motocykle-wyposazenie sprzętu.

Cechy DAINESE Archivio Jacket

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności