Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit

Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit

  • Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit
  • Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit
  • Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit
  • Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit

Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit

Cechy:


Sport: Droga

Touring: Long Range

Fit: Reguar

Impermeablidad: Nie

Temperatura: Zima

Wiatr Blocker: tak


Certyfikowane ochraniacze kompozytowe do normy EN 1621,1:


Dzięki specjalnej konstrukcji, kompozytowe ochraniacze na barki, łokcie i kolana homologowane EN 1621,1 Oferta standardowa podwyższone ochrony. Sztywna plastikowa powłoka zewnętrzna pochłania energię uderzenia i dystrybuuje ponad obrońcą na całej powierzchni, dzięki opatentowanej konstrukcji posiatkowaną dolną, która oferuje także grubość i wagę. Wewnątrz osłony z pianki polietylenowej o dużej gęstości ma podwyższone odkształcalności i dużej retencji pamięci kształtu, która zapewnia większy komfort poprzez dostosowanie do ciała noszącego, co jest obsługiwane przez perforację na zewnątrz, co zwiększa oddychanie.


Odkryj pełną gamę produktów motocykle-wyposazenie od Dainese, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W motardinn, twoim sklepie online motocykle-wyposazenie kupisz najwyższej jakości Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Dainese Avro D1 Conformed 2pc Suit

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij