up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dainese
360

Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna

Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna

plus
  • 360Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna
  • Play videoDainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna
  • Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna
  • Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna

Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna

Kurtka polarowa Dainese D Mantle zapewnia najlepszą i bardziej ostrożną ochronę termiczną podczas jazdy w zimowe dni, gdzie potrzebujesz również wygody i ergonomii, aby swobodnie poruszać się na siodle.

Ta kurtka motocyklowa lub rowerowa zapewnia do 66% izolacji termicznej, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia w środowiskach o niskiej temperaturze. Jego lekkość, wygoda i elastyczność ułatwiają ruchy. Otwór na kciuk umożliwia ochronę dłoni w przypadku, gdy nie nosisz rękawic.

Zamek błyskawiczny Camlock, który poprawia ergonomię, getr na końcu rękawa oraz wzmocnienia na szyi, mankiecie iu dołu zapewniają lepszą i szerszą ochronę, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie i pewnie dzięki tej kurtce termicznej . W krótkiej lub długiej podróży, polaru typu D Mantle z dopasowaniem optymalnym do zastosowania na motocyklu i tkaninie termicznej, z której jest wykonane, czyni go idealnym do walki z zimną pogodą. Ten polar osiągnął ponad 65% izolację termiczną, a część obejmująca kciuk i zamek błyskawiczny z systemem Camlock poprawia ergonomię.

Cechy:

Sport: Droga

Touring: Long Rang

Miasto: Dojazdy

Dopasowanie: Slim

Temperatura: Zima, Mid Seasong, Aummer

Wodoodporność: Nie

Wind Blocker: Nie

Komfort:

Komfortowe szwy

Ergonomia:

Kąt pętli

Zamek Camlock

Regulacja temperatury:

Tkanina termiczna (izolacja termiczna 66%)

Funkcjonalność:

Kieszenie boczne


Jeśli szukasz dobrej jakości Kurtki artykułów, to nasza oferta Kurtki z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna, w cenie 83.99 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna, dopasujemy cenę!

Cechy Dainese D-Mantle Fleece Kamizelka Elektryczna

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up