up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dainese
360

Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem

Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem

Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem

plus
  • 360Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem
  • Play videoDainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem
  • Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem
  • Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem
  • Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem

Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem

Opis produktu Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem

Norma CE 22.05.


Kask DA 540 to doskonały przykład połączenia tradycji motocyklowej i technologii, którą Dainese wprowadza do każdego produktu.

Powłoka z włókna szklanego i węgla gwarantuje bezpieczeństwo i lekkość, a wyściółki łączą części ze starannie utwardzonej bogatej skóry z antyalergicznymi tkaninami, które zapewniają wysoki poziom komfortu.

Podstawowy design, staranna dbałość o szczegóły, jakość i innowacyjność materiałów i tkanin oraz produkcja Made in Italy tworzą wyjątkowe połączenie dla wszystkich, którzy szukają najczystszego wyrazu jazdy motocyklem w kasku.

Ochrona:

Powłoka zewnętrzna i wewnętrzna: Skorupa z kompozytu węglowego z włókna szklanego

Powłoka amortyzująca z pianki polistyrenowej (EPS)

Homologacja: Ece 2205

Komfort:

Wnętrza: wyściółka z oddychającej, hipoalergicznej tkaniny

Zdejmowana nasadka

Wyjmowane wkładki Wstawki z imitacji skóry Lorica Zewnętrzna krawędź ze skóry dopasowanej kolorystycznie do wnętrza

Waga: mała muszla, 1050 g

Inne cechy:

Funkcjonalność: Zapięcie na podwójne D-ring na gardle

Akcesoria: Poduszki policzkowe

Czapka

WAŻNA UWAGA

Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi ECE / ONU R22.05, więc może być używany tylko w krajach, w których zatwierdzona jest europejska homologacja ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do używania tego kasku w tych krajach. Poprzez niniejsze powiadomienie kupujący jest świadomy tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym niniejsza europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest zatwierdzona, przyjmując odpowiedzialność za jego użycie w tych krajach. , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania na rzecz TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub jakiejkolwiek szkody. W szczególności ten kask nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie z powodu niespełnienia wymagań tych krajów.


Interesuje Cię Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w motardinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem. Dainese jest jedną z najlepszych marek motocykle-wyposazenie, projektującą produkty dla Kaski, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Dainese DA 540 Mineral Pojemnik Z Tuszem

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up