Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants

Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants

  • Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants
  • Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants
  • Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants

Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants

Łącząc doskonałą ergonomię z niezrównaną zawartości technicznej zawsze było priorytetem w Dainese: Delta Pro Evo staje się nowym standardem dla dopasowania spodni motocyklowych, z opatentowanymi Microelastic wkładek dla kontrolowanej ekspansji objętości ud, w połączeniu z zasadą swobodnego przepływu o Ered przez elastycznymi wstawkami na kolanie i S1 tkaniny na krocza i tylnej nogi.


Kompozytowe ochraniacze na kolana i miękkiej Pro kształt na bokach, opatentowany system mocowania bagażnika, to tylko niektóre z cech tych spodnie, wykonane z miękkiej, mocnej skóry bydlęcej D-Skin, poświęcony zawodników sportowych. Delta Pro Evo jest dostępny również w wersji letniej z miejscowej perforacji.Cechy:


- Materiał


- D-Skin skóra bydlęca


- Zlokalizowane perforacja


- Odporność na ścieranie i rozdarcie


- Microelastic elastyczny wkładek


- Ergonomia


- Wkładki z elastycznej tkaniny


- Elastyczne Płytki


- Podwójny zamek błyskawiczny na łydce


- System mocowania Garnitur-buty


- Regulacja temperatury


- Wkładka Sanitized ®


Korzystaj z naszych ofert dla Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants. W twoim sklepie online motocykle-wyposazenie, w motardinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem motocykle-wyposazenie. Możesz także sprawdzić inne kategorie motocykle-wyposazenie i znaleźć produkty marki Dainese w najlepszej cenie.

Cechy Dainese Delta Pro Evo C2 Estiva Pants

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij