Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Double Chest

  • Dainese Double Chest
  • Dainese Double Chest
  • Dainese Double Chest

Dainese Double Chest

Opis produktu Dainese Double Chest

Ochraniacz klatki piersiowej certyfikat na poziomie 1 pr EN 1621.3 standardów Wersja Mężczyźni dwukrotnie Skrzynia składa się z ergonomicznej falistej płyty czołowej specjalnie zaprojektowane w celu zapewnienia kontrolowanego rozpraszania energii. Wewnętrzny rdzeń Osłona wykonana jest z awarii Absorb® który został specjalnie ukształtowanego maksymalne pochłanianie energii. Strona styka się ze skórą, jest wykonana z materiału znanego jako Carezza, które wraz z precyzyjnie umieszczonym obicia, zapewnia komfort.

Nie czekaj dłużej i kup Dainese Double Chest. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Dainese Double Chest, możesz skontaktować się z motardinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. motardinn oferuje ekskluzywne produkty Ochrona ciała dla motocykle-wyposazenie i innych aktywności. Nasze Ochrona ciała sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Kamizelki ochronne .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty