Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Ellis Gloves

  • Dainese Ellis Gloves
  • Dainese Ellis Gloves

Dainese Ellis Gloves

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dainese Ellis Gloves

Dainese Ellis rękawice motocyklowe. Rękawiczki letnie w prawdziwie stylu dziedzictwo, wykonane z prawdziwej skóry koziej skóry oraz perforowane zapewnia doskonałą wentylację.

Cechy:

Główne cechy:

Miękkie wkładki na kostkach i dłoni

Materiał:

Kozia: To miękkość i lekkość sugerują zastosowanie głównie w odzieży poświęcić użytku miejskiego.

ergonomia:

Wstępnie zakrzywione palce

Wydajność shock:

wzmocniona palmowy

Regulacja temperatury:

Skóra z miejscowego peforation (wersja letnia): Ten Dainese patent pozwala nawiewy być zlokalizowane tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne napowietrzania i daleko od szycia, w ten sposób gwarantując jednocześnie większe bezpieczeństwo i lepsze walory estetyczne.


Dainese Ellis Gloves jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz Dainese Ellis Gloves i powiązane produkty. Nasza gama produktów Rękawice została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Dainese Ellis Gloves

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Zadowolony ...

-

Tydzień dostawy ... Dobra dobra jakość produktu. Zdecydowanie polecam

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij