Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector

  • Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector
  • Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector
  • Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector

Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector

Opis produktu Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector

PRO ARMOR to nowa generacja miękkich i ergonomicznie wyprofilowane ochraniacze, wykonane w kauczuki nitrylowe i zainspirowany przez naturę języka używanego do tworzenia złożonych struktur. Zwiększona ochrona lub zwiększona elastyczność oferowana, zgodnie ze sposobem, elementy są umieszczone w przestrzeni. Idealne połączenie stanu materiałów plastycznych, o zmiennej grubości i innowacyjna konstrukcja tworzą ochronę ze zdolnością absorpcji bardzo wysokie uderzenia i certyfikowane zgodnie z normą EN 1621.1.

Zestawy ARMOR Pro może być zakupiony oddzielnie i jest już w niej umieszczona Dainese GORE TEX® Niagara D1, D1 i kurtek Atlantik Eleonore D1 w Dainese D Dry® Knightsbridge D1, D1 Adriatyku, Montmartre D1 i kurtek Elysee D1, aw z Dainese Storokeville Slim / Regularne i Queensville Regularne dżinsy.

W Dainese kurtki predysponowane do zestawu PRO ARMOR są Richard Heston, Keira Lady and York skórzane kurtki doradca i Jade GORE TEX® Kurtki i kamizelki Plaza i Paddock D Dry®.

Cechy:

Materiał:

Nitrylokauczuk

Wydajność shock:

Pro Armor: miękkie ochraniacze poświadczone normą EN 1621.1

ergonomia:

Duża elastyczność

Exagonal wzór na stronie Bodys

różnej grubości

Wstępnie zakrzywione i ergonomiczny kształt

Regulacja temperatury:

perforowana struktura

Główne cechy:

Protector kompatybilny z predysponowanych kurtki i dżinsy

funkcjonalny wzór


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Ochrona ciała marki Dainese, znalazłeś najlepsze miejsce w motardinn. W motardinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Dainese, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze motocykle-wyposazenie produkty, jak Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Dainese Kit Pro Armor Elbow Knee Protector

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij