Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit

Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit

  • Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit
  • Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit
  • Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit

Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit

Mit Dainese tradycji nowo: Laguna Seca dodatkowo zwiększa i tak już doskonałą ergonomię, dzięki wprowadzeniu opatentowanych rozwiązań technicznych jak Microelastic wstawia się na nogi, plecy i łokcie lub dwuosiowy odcinek z tyłu, co pozwala na niezrównaną mobilność w siodle, nawet w najbardziej intensywnym jazdy na torze.

Dzięki nowej budowie piersi okazuje się jeszcze bardziej komfortowe, dostosowując się do wszystkich konformacji fizycznych. Aerodynamiczny garb z wlotami powietrza i przewody wewnętrzne zapewniają optymalną temperaturę ciała w każdych warunkach, nawet w ekstremalnie wysokich temperaturach.

Poziom techniczny tej CE Kategoria 2 biegłego garnitur jest najlepszym tam, dzięki aluminiowych wstawek na ramionach sparowanych ze współpracownikami wstrzykiwany zabezpieczeń, możliwość dołączyć buty na garnitur i Nanofeel® podszewki traktowanej jonami srebra.

Laguna Seca jest również dostępny w wersji perforowanej braku.

Tworzywo:

Tutu skóra bydlęca

S1 bielastic tkaniny

Ochrona shock:

Co wstrzykiwana w ramię z wkładką aluminiową: Współpraca wstrzykiwany ramię z wkładką metalową jest jednym z najbardziej rewolucyjnych innowacji opracowanych dla ubrań Dainese. Zwyczajowo wymienny ochrony kompozytu został zastąpiony tutaj przez wstrzykiwanie tworzywa sztucznego na siatki na zewnątrz pokryte poliuretanem. Kieszeń do wkładania płytki metalowej zamocowanej za pomocą nitów na wewnętrznej jest utworzona wewnątrz tej struktury. Wynikiem tego jest całkowicie opancerzony homologowany CE ochraniacz połączonego z pozostałej części garderoby z minimalną zajmowania przestrzeni na maksymalną korzyść dla wygody użytkownika.

Certyfikowane ochraniacze kompozytowe do normy EN 1621.1: Dzięki specjalnej konstrukcji, kompozytowe ochraniacze na barki, łokcie i kolana homologowane EN 1621.1 Oferta standardowa podwyższone ochrony. Sztywna plastikowa powłoka zewnętrzna pochłania energię uderzenia i dystrybuuje ponad obrońcą w całej powierzchni, dzięki opatentowanej konstrukcji posiatkowaną dolną, która oferuje także grubość i wagę. Wewnątrz osłony z pianki polietylenowej o dużej gęstości ma podwyższone odkształcalności i dużej retencji pamięci kształtu, która zapewnia większy komfort poprzez dostosowanie się do ciała użytkownika, które jest obsługiwane przez perforację na zewnątrz, co zwiększa oddychanie.

Garnitur certyfikat CE Kat. II 89/686 / EWG Dyrektywa

Ergonomia:

Podwójne zamek w łydkę

Elastyczne wstawki: gumka wkłady umieszczone w najbardziej strategicznych miejscach poprawy zdolności odzieży w adaptacji do zmieniającego się kształtu i ruchu ciała w czasie jazdy.

System mocowania buty suit: Ten ekskluzywny patent Dainese pozwala nosić buty i przymocowana taśmy Velcro® w określonych kolorach. Wynikiem tego jest większe bezpieczeństwo ze względu na zmniejszenie liczby części odzieży, które może się podłączyć do roweru podczas upadku, niższy ciężar, lepsze właściwości aerodynamiczne i zwiększenie komfortu w wyniku redukcji objętości buty i większej przyczepności nogi jeźdźców pojazdu.

Aerodynamiczny garb: To poprawia aerodynamikę systemu jeździec / pojazdu, gdy zawodnik jest wygięty niska za kierownicą.

Kołnierz z elastyczną wkładką: gumka wkłady umieszczone w najbardziej strategicznych miejscach poprawy zdolności odzieży w adaptacji do zmieniającego się kształtu i ruchu ciała w czasie jazdy.

Bi osiowa System elastyczną wkładkę: Ten Dainese patentu przyniósł bezpieczeństwo i komfort na nowe poziomy: jeden duży panel skórą Elastyczny przez mieszek rozciąga się prostopadle w dwóch kierunkach, szerokości i długości w celu zapewnienia noszącemu większą swobodę ruchu w okolicy nerek (gdy pochylony nad zbiornikiem paliwa) oraz w klatce piersiowej i ramionach.

Regulacja temperatury:

Zlokalizowane perforacje z przodu i na rękawach: Patent ten Dainese pozwala otwory wentylacyjne, aby być zlokalizowane tylko tam, gdzie jest to absolutnie konieczne napowietrzania i daleko od szycia, gwarantując tym samym zarówno większe bezpieczeństwo i lepsze walory estetyczne.

Wyjmowana wkładka NanoFeel® Innowacyjna liniowej w bakteriostatycznym przędzy poliestrowej opracowany przez nanotechnologii. Leczenie nanocząsteczek jonami srebra zapewnia większą skuteczność w nieruchomości antibacteria i anty zapachowych, dłuższą żywotność i większą odporność na zmywanie, ponieważ cząstki srebra są wewnątrz samego włókna i nie przyniósł z zewnątrz, jak w przędzy bakteriostatyczne.

System wentylacji z wlotami powietrza i garb i kanałów

Główne cechy:

Miękkie wkładki: rozproszone w różnych częściach ciała, głównie na boki, obojczyki, piersi i nerek, te wkładki zwiększyć

komfort i zapobiega mniejsze obrażenia.

Wymienne suwaki

Opakowanie na ubranie pod warunkiem

Zestaw do czyszczenia i ochrony

1 kieszeń wewnętrzna


Czy znasz wszystkie funkcje Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit? Na motardinn wybieramy najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Odzież damska, naszą kompletną kolekcję Kombinezony. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Dainese, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie!

Cechy Dainese Laguna Seca Evo 1pc Estiva Lady Suit

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij