Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Mckellen Pants

Dainese Mckellen Pants

  • Dainese Mckellen Pants
  • Dainese Mckellen Pants
  • Dainese Mckellen Pants
  • Dainese Mckellen Pants

Dainese Mckellen Pants

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dainese Mckellen Pants

Dainese MCKELLEN spodnie Moto spodnie. Te Chinos są wykonane z doskonałej odzieży barwionej bawełny i posiadają wewnętrzne wzmocnienia KEVLAR® DuPont ™ na kolana i kości ogonowej.

Cechy:

Materiał: Wzmocnienia wewnętrzne z DuPont ™ KEVLAR® jersey

Odporność na ścieranie i rozdarcie: Kawałek barwiona bawełna

Dane techniczne:

Vintage: Cafe Racer


Kupuj swoje ulubione Odzież męska modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Dainese Mckellen Pants. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Dainese Mckellen Pants, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy Dainese Mckellen Pants

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Przytulny

-

Ponieważ spodnie wykonane z Włoch nie wiedział, wielkości, wykonane we Włoszech od Berwick tam być sądzony na nadawał się tylko w prawo również do jego była o jeden rozmiar w górę natrafienia na które istnieje wiele napięty produkt. Jest 30000 jenów w tym podatek był dobrym zakupy w Japonii

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności