Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Merida Boots

Dainese Merida Boots

Dainese Merida Boots

Dainese Merida Boots

  • Dainese Merida Boots
  • Dainese Merida Boots
  • Dainese Merida Boots
  • Dainese Merida Boots
  • Dainese Merida Boots
  • Dainese Merida Boots

Dainese Merida Boots

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dainese Merida Boots

Komfort, sportowy wygląd i zawartość techniczna podsumować Merida buty. Są idealne na dzień wycieczka na rowerze lub po prostu się na spokojny spacer.


Dzięki ich produkcji w skóry wołowej, są twarde i odporne, podczas gdy dokładnie umieszczona wkładka chroni stopę podczas zmiany biegów.


Merida buty mają wewnętrzną wkładkę w podwójnej tkaniny needlebed aby zapewnić długą żywotność, ochrony i komfortu.Cechy:


- Osłona podwozia manetka


- Podeszwa gumowaDane techniczne:


- Split skóra krowia


- System zamykania Koronki


- Naprawiono liniowej w podwójnej tkaniny jersey oczek AirGap


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj Dainese Merida Boots i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Dainese. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Obuwie we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Buty zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Dainese Merida Boots

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij