Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Pony C2 Pants

Dainese Pony C2 Pants

Dainese Pony C2 Pants

Dainese Pony C2 Pants

  • Dainese Pony C2 Pants
  • Dainese Pony C2 Pants
  • Dainese Pony C2 Pants
  • Dainese Pony C2 Pants
  • Dainese Pony C2 Pants

Dainese Pony C2 Pants

Opis produktu Dainese Pony C2 Pants

Te spodnie wyposażone treści technicznej bezpośrednio inspirowane przez najbardziej zaawansowanych modeli wyścigowych, ale mają mniej agresywny charakter. Zostały one zaprojektowane dla tych zawodników, którzy chcą zaatakować OAD całkowicie bezpiecznie, ale kto lubi też sportowy charakter tej części garderoby.


Wykonane z skóry bydlęcej z elastyfikowanego Tutu wkładek w pachwinie, wewnętrznej stronie uda i na stronie łydek. Ochraniacze są takie same jak w innych modelach typu wyścigu służyć do tworzenia i spodnie, które są "techniczne", ale są też bardzo wygodne i zapewniają wysoką widoczność dla innych użytkowników dróg.


Talii można regulować i tam jest specjalny system pocztowy do mocowania spodni do kurtki Dainese. Wersja damska dostępna jest również jako jeden z umieszczonych otworów latem.Cechy:


-Wstawki w elastyczną tkaniną


Elastyczne wstawia


kurtka-spodnie-System mocowania


Podwójny zamek cielęcej


-Regulacja w pasieDane techniczne:


Skóra bydlęca-Tutu


Tkanina-S1


Zamierzasz kupić Dainese Pony C2 Pants? Wszystkie produkty Dainese mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Dainese Pony C2 Pants i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów motocykle-wyposazenie.

Cechy Dainese Pony C2 Pants

Dyscyplina
Dyscyplina
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności