Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Powel Jacket Tex

Dainese Powel Jacket Tex

  • Dainese Powel Jacket Tex
  • Dainese Powel Jacket Tex
  • Dainese Powel Jacket Tex
  • Dainese Powel Jacket Tex

Dainese Powel Jacket Tex

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dainese Powel Jacket Tex

Kurtka wykonana jest z Powela Elite Brytyjski Millerain antyczne tkaniny. Ten słynny tkaniny angielskie otrzymuje specjalne traktowanie wosku, które z użycia i ekspozycji na słońce, sprawia, że ​​każda pozycja wyjątkowa. Kurtka vat funkcje skóry bydlęcej barwiona wstawki na ramionach. Jego zabytkowe wygląd łączy funkcje bezpieczeństwa, takie jak miękkie ochraniacze, certyfikowanych Pro Shape na ramionach i łokciach i Odblaskowe wstawki, które mają być widoczne tylko w razie potrzeby. Kurtka posiada również specjalne kieszenie pomieszczą Dainese ochraniacze na plecy i skóra pracę szczegółów w zgodzie z jego nastroju, takich jak kieszeń na smartfonie i pętle do słuchawek. Kurtka wyposażona jest w specjalny zestaw do remontem leczenie wosku.

Cechy:

Tworzywo:

100% (woskowa) czystej aniliny barwione skóry wołowej w kadzi

Antique Elite Brytyjski Millerain tkaniny

Ochrona:

Miękkie ochraniacze Pro Shape certyfikowane do normy EN 1621.1 na ramionach i łokciach

Ergonomia:

Elastyczny nadgarstki i talii

Zamknięcie szyi z elastyczną wkładką

Główne cechy:

Odblaskowe wstawki

G1 i G2 ochraniacz typu powrotem aranżację

Szczegóły dziedzictwa

Wewnętrzna kieszeń na smartphone

Wosk Zestaw opatrunek z instrukcjami

Dane techniczne:

Vintage: Cafe Racer


Interesuje Cię Dainese Powel Jacket Tex? Jest w tym momencie w naszym sklepie motardinn, naszym motocykle-wyposazenie sklepie online. W motardinn znajdziesz więcej produktów motocykle-wyposazenie marki Dainese. Nie czekaj i ciesz się Dainese Powel Jacket Tex - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment motocykle-wyposazenie.

Cechy Dainese Powel Jacket Tex

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Przegląd jacket

-

I orderred 46 rozmiar. Czuję się trochę większe niż Korea wielkości 95cm. Materiał włókienniczy jest dobra. Wygląda na skórę, ale lżejsze niż skóra. Moja żona powiedziała, że ​​wygląda dobrze na mnie. Bardzo to lubię.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności