Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dainese

Dainese Racing D1 Jacket Conformed

Dainese Racing D1 Jacket Conformed

  • Dainese Racing D1 Jacket Conformed
  • Dainese Racing D1 Jacket Conformed
  • Dainese Racing D1 Jacket Conformed
  • Dainese Racing D1 Jacket Conformed

Dainese Racing D1 Jacket Conformed

Opis produktu Dainese Racing D1 Jacket Conformed

Sportowe i agresywne cięcie G. Racing D1 skórzanej kurtki sprawiają, że wyróżnia się spośród wszystkich innych. Kurtka wykonana jest w całości ze skóry bydlęcej i wyposażony Tutu osiowe elastyczną bi wkładki S1. Ramiona są wspólnie z wkładkami aluminiowymi wstrzykuje które poprawiają bezpieczeństwo czynne i dodają znacznie do jego charakteru.


Komfort i ergonomia są przez Microelastic wkładek umieszczonych w strategicznych punktach, gdzie wymagana jest większa swoboda ruchu podczas jazdy. Otwory wentylacyjne na piersi, podszewka Nanofeel tkaniny 3D i bąbelkowy świadczenia tej kurtkę z doskonałych właściwości przepływu powietrza i temperatury ciała kontroli wewnętrznej. Parametry techniczne w skórzanej kurtce Racing D1 są CE - kategoria II - Dyrektywa 89/686 / EWG z certyfikatem i kurtka został zaprojektowany, aby pomieścić G1 lub G2 Ochraniacze pleców oraz "Podwójny ochraniacz klatki piersiowej Chest".Cechy:


Wydajność Shock:


Kompozytowe ochraniacze certyfikowane normą EN 1621,1

Co wstrzykuje ramię z wkładką aluminiową

Certyfikat CE kurtka Cat. II 89/686 / EWG Dyrektywa Wydajność główna


Główne materiały:


Skóra bydlęca tutu

S1 tkaniny


Komfort Ergonomia:


Wkładki elastycznej tkaniny w

Elastyczne wstawki Microelastic

Regulacja pasa z przyciskami

System mocowania kurtka spodnie


Komfort Temperatura:


Wloty powietrza na klatce piersiowej

NanoFeel liniowej

Wyściółka 3D Bubble


Inne Ogólne kieszonkowe dla G1:


Odblaskowe wstawki


Jeśli szukasz dobrej jakości Kurtki skórzane artykułów, to nasza oferta Kurtki skórzane z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Dainese Racing D1 Jacket Conformed, w cenie 323.95 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Dainese Racing D1 Jacket Conformed, dopasujemy cenę!

Cechy Dainese Racing D1 Jacket Conformed

Sezon
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności