Dainese

O Dainese

Dainese jest włoską firmą specjalizującą się w odzieży ochronnej dla motocyklistów, a od 1995 roku również dla kolarstwa górskiego narciarstwa zjazdowego. Marka znana jest z produkcji najwyższej jakości produktów połączonych z innowacyjnym design. Firma została założona w 1972 roku przez Lino Dainese, obecnego CEO. Pierwszym produktem marki były skórzane spodnie. Firma sprzedaje produkty ¨z półki¨, ale także ¨na miarę¨ dlatego oferuje przedmioty o różnych cenach i rodzajach. Dainese sponsoruje takich sportowców jak Valentino Rossi czy Max Biaggi. W sklepie można znaleźć m.in.: kaski Fiber Jet D-nect Black, Fiber Jet D-nect White, Jet Stream Tourer Luxury, Dainese Jet Stream Tourer Mineral Red, spodnie New Galvestone Goretex, Parcha D-Dry Black, New Yamato Cot. Green, N-frame Lumbar 3, N-frame Lumbar 4, Speed Naked Black, rękawice Crono Black.
Miej pewność, że wybrałeś najlepszy sprzęt marki Dainese. Dajemy Ci łatwość przeglądania i zakupòw online oraz co więcej wybrane przez Ciebie produkty zostaną dostarczone bezpośrednio do Twoich drzwi. Większość naszych produktów jest dostarczana w ciągu 24 godzin od zamówienia. Jako autoryzowany dystrybutor Dainese, mamy szeroką wiedzę i wgląd informacji na temat naszych produktów, możemy dostarczyć Ci koniecznej wiedzy jak korzystać z naszych produktów. U nas zawsze zyskasz jak najlepsze usługi. Wierzymy, że duża część satysfakcji pochodzi z wiedzy, podczas dokonywania zakupu, informacje pozostają całkowicie poufne i bezpieczne. Chcemy, abyś był w 100% zadowolony z zakupu. Jeśli to nie wystarczy, zawsze można wysyłać niechciany zakup z powrotem do nas w ciągu 30 dni. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta, którzy chętnie Ci pomogą!

Dział

Marka

Tradeinn wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie naszych stron, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji | Zgadzam się