Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Diesel helmets

Diesel helmets Bad Jack 1

Diesel helmets Bad Jack 1

  • Diesel helmets Bad Jack 1
  • Diesel helmets Bad Jack 1
  • Diesel helmets Bad Jack 1

Diesel helmets Bad Jack 1

Opis produktu Diesel helmets Bad Jack 1

Zaprojektowany z myślą o uzależnionych od mody, zły Jack jest kolejnym przykładem włoskiej współpracy AGV i Diesel. Buntowniczy wygląd jest podkreślone przez dużą płyty po obu stronach, z których jeden może być łatwo obracany o rękawicach działać na całej długości, anti scratch osłonę twarzy. Theres również wewnętrznym, rozwijanej osłony przeciwsłonecznej, a chinstrap zatrzaskuje za pomocą mikrometrycznej układu retencyjnego.

Cechy:

Micrometrically regulowany pasek systemu retencji

Wizjer: Hełm jest wyposażony w jedyny jasny wizjer. Inne wizjery są sprzedawane oddzielnie.

Mechanizm przeciwsłoneczny KONTROLA za wizjerem operacyjnego słonecznym. Osłona jest przez obrót płytki na lewym boku kasku.

Zintegrowana osłona anty zarysowania słońcem, zdejmowany bez użycia narzędzi.

Anti zarysowania wizjer jest zaprojektowany, aby chronić twarz poniżej poziomu brody.

Zewnętrzne i wewnętrzne powłoki:

Wnętrza: Suche wnętrza Komfort tkanina o oddzielonej obejmującego rolki szyi. Wszystkie części są łatwo zdejmować i prać.

Wentylacja: centralny wlot powietrza górna została strategicznie rozmieszczone, aby uchwycić maksymalny przepływ powietrza bez ingerencji z wewnętrzną osłoną przeciwsłoneczną.

Wszystkie otwory wentylacyjne są regulowane.


Jeśli szukasz dobrej jakości Kaski jet artykułów, to nasza oferta Kaski jet z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Diesel helmets Bad Jack 1, w cenie 140.95 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Diesel helmets Bad Jack 1, dopasujemy cenę!

Cechy Diesel helmets Bad Jack 1

Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
Skład warstwy wierzchniej
Waga
Homologacja
Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wygląda na ostre i mocne

-

Miło było dopasować łączny formularz z Kawasaki Vulcan. Wygląd jest ostry i silny. To jest dobre parę skórzanych kurtek, jak również.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności