Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Diesel helmets

Diesel helmets Full Jack Prysm

Diesel helmets Full Jack Prysm

Diesel helmets Full Jack Prysm

Diesel helmets Full Jack Prysm

  • Diesel helmets Full Jack Prysm
  • Diesel helmets Full Jack Prysm
  • Diesel helmets Full Jack Prysm
  • Diesel helmets Full Jack Prysm
  • Diesel helmets Full Jack Prysm

Diesel Helmets Full Jack Prysm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Diesel helmets Full Jack Prysm

Standardowe CE 22.05.Pełny Jack nowy hełm jest w drodze, najpierw integralną hełm wykonany przez AGV dla linii Diesel. Po sukcesie Hi-Jack i Mowie, kaski Diesla zakres rozszerzony jest dla sportowcy kask i profesjonalnych zawodników, którzy zawsze szukają oryginalności i stylu charakterystycznego dla Diesel. Dlaczego Koniec Jack?


Pełna-Jack jest nowy kask integralny w linii Diesel wykonane przez AGV. Oparte na K-3, jeden z absolutnych bestsellerów w AGV zakresie, Full-Jack zachowuje wszystkie swoje właściwości techniczne i łączy je z twórczą oryginalność diesel za. Powłoka zewnętrzna jest wykonana z HIR-TH (High Resistant żywicy termoplastycznej), i są dostępne w rozmiarach od XS do XXL. Płynie świeże powietrze do kasku, dzięki wlotów powietrza na straży przedniej i brodzie, podczas gdy 2 wyciągania tylne boczne i ściągacz włączone spoiler usunięcia gorącego wilgotnego powietrza z kasku.


Zasłona, akcesoria w różnych kolorach, ma zadrapania i leczenie anti-fog i zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Wyjmowane i zmywalne wykładziny wewnętrzne są Dri-Lex ® z odkażającym leczenia, co zapobiega tworzeniu się zarówno bakterie i alergie. Tkanina ta pomaga szybko usunąć wilgoć ze skóry, nadmierne pocenie się i pochłaniają zapewnienia świeżości także w dłuższej perspektywie.


Strażnik straży nos i podbródek są zdejmować i prać. Mechanizm z jego XQRS przyłbica (dodatkowo system Quick Release) jest nie tylko lekki i funkcjonalny, ale również posiada innowacyjny PVS systemowych (obwodowe Visor Seal). Krawędź kołpaka jest połączony z profilem daszek na całej długości obwodu, łącznie z boku, dzięki określonej w obudowie mechanizmu.


W ten sposób hałas i robocze, które mogą pochodzić z tej strefy bocznej, w którym izolacja jest trudniejsze, są ograniczone. Wersje monochromatyczne z całego Jack mają jasnożółty mechanizm daszek, który przypomina o szczegóły techniczne samochodów sportowych i motocykli, a mecze z logo Diesel na stronie. System retencji ma micro-lock z pierścieniem przed kradzieżą. Koniec taśmy jest spersonalizowana symbolem Diesel Mohican, również w kolorze żółtym.


Hełm jest wyposażony w worek Diesel kasku do przechowywania.Dane techniczne:


- Obudowa: Malowane HIR-TH (wysoki odporne termoplastyczne) żywica


- Wewnątrz Tapicerka: nadaje się do prania (bez neckroll)


- Tarcza Mechanizm: PVS: obwodowe Visor Seal


- Ilość powłoki: 1 rozmiar skorupy


- Tarcza Mechanizm: XQRS (dodatkowo system Quick Release): wymiana tarczy bez użycia narzędzi w kilka sekund


- Tkanina: Dry-Lex z higienicznym leczenia


- System retencji: Micro-metryczne regulacja klamra


- System wentylacji, system dynamicznej z wlotami powietrza i tylnego wyciągami


- Wizjer: przezroczysty, anti-scratch i anti-fog poliwęglan Ulica 8 daszek.


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie motocykle-wyposazenie. Kupuj Diesel helmets Full Jack Prysm z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane motocykle-wyposazenie produkty z kategorii Ochrona ciała , które dopełnią twoje zamówienie. motardinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Diesel helmets Full Jack Prysm

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij