Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Diesel helmets

Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

  • Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack
  • Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack
  • Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

Diesel Helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

Opis produktu Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

Nowy Pełny kask Jack jest na dobrej drodze, pierwszy integralnego kasku wykonany przez AGV dla linii Diesel. Po sukcesie Hi Jackand mowie, zakres kasków AGV Diesel zostaje przedłużony z hełmem dla sportowcy i pro riderów, którzy zawsze szukają oryginalności i stylu charakterystycznego dla oleju napędowego. Pełne Jack to nowy integralny kask w linii Diesel wykonane przez AGV. Opierając się na K 3, jedna z bezwzględnych najlepszych sprzedawców w zakresie AGV, Full Jack zachowuje wszystkie swoje właściwości techniczne i łączy je z twórczego oryginalnością skorupa zewnętrzna diesel jest wykonana z HIR TH (High Resistant żywicy termoplastycznej), oraz jest dostępny w rozmiarach od XS do XXL. Świeże powietrze przepływa do kasku dzięki wloty powietrza na osłonie przedniej i podbródka, podczas gdy 2 odciągi boczne i tylne wyciąg wbudowane w spoiler usunięcia gorącego wilgotnego powietrza z kasku. Osłona, akcesorium w różnych kolorach, posiada zarysowania i anty leczenia mgły i zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Zdejmowane i zmywalne wykładziny wewnętrzne są Dri Lex® z odkażania leczenie, co zapobiega tworzeniu się zarówno bakterie i alergie. Tkanina ta pomaga szybko usunąć wilgoć z powierzchni skóry, absorbuje nadmierne pocenie się oraz zapewnić świeżość także w dłuższej perspektywie. Osłona nosa i podbródka strażnik ......

Dane techniczne:

Shell: Malowane HIR TH (wysokiej odporne termoplastyczne) żywica

Wewnątrz Wyściółka: wymienna i prać (bez neckroll)

Tarcza mechanizmu: PVS: obwodowe Visor Seal

Ilość skorupy: 1 rozmiar skorupy

Tarcza mechanizmu: XQRS (Extra Szybkie Release System): wymiana tarczy bez użycia narzędzi w kilka sekund

Tkanina: Dry Lex z higienicznym leczenia

System retencji: Micro metryka regulacji klamry

System wentylacji: Dynamiczny system z wlotami powietrza i tylnych odkurzaczy

Zasłona: przezroczysty, anti scratch i anti fog poliwęglan uliczne 8 przeciwsłoneczna

Certyfikacja: DOT


Jeśli szukasz Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack, masz szczęście. W sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w motardinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Ochrona ciała . motardinn oferuje ekskluzywne produkty Akcesoria i części dla wielu aktywności. Akcesoria i części zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij