Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Diesel helmets

Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

  • Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack
  • Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

Nowy Pełny kask Jack jest w drodze, pierwszy integralnego kasku wykonany przez AGV dla linii Diesel. Po sukcesie Hi Jackand mowie, zakres kasków AGV Diesel jest przedłużony w kasku dla sportowcy i profesjonalnych zawodników, którzy zawsze szukają oryginalności i stylu charakterystycznego dla Diesel. Pełne Jack to nowy kask integralny w linii Diesel wykonane przez AGV. Opierając się na K 3, jeden z absolutnych bestsellerów w AGV zakresie, Pełna Jack zachowuje wszystkie swoje właściwości techniczne i łączy je z twórczego oryginalnością powłoka zewnętrzna diesel jest wykonana z HIR TH (High Odporny żywicy termoplastycznej), oraz jest dostępny w rozmiarach od XS do XXL. Przepływa świeże powietrze do kasku dzięki wloty powietrza w przedniej straży, podczas gdy 2 i podbródka Odciągi boczne i tylne wyciąg wbudowane w spoiler usunięcia gorącego wilgotnego powietrza z kasku. Osłona, akcesorium w różnych kolorach, posiada zarysowania i leczenie anty mgła i zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Wyjmowane i zmywalne wkładki wewnętrzne są w Dri Lex® z odkażania leczenie, co zapobiega tworzeniu się zarówno bakterie i alergie. Tkanina ta pozwala szybko usunąć wilgoć z powierzchni skóry, absorbuje nadmierną potliwość i zapewniają świeżość także w dłuższej perspektywie. Strażnik nos i podbródek ... strażnik...

Dane techniczne:

Obudowa: Malowana HIR TH (wysoka odporne termoplastyczne) Żywica

Wewnątrz Wyściółka: wymienna i prać (bez neckroll)

Tarcza mechanizmu: PVS: obwodowe Visor Seal

Ilość powłoki: 1 wielkość shell

Tarcza mechanizmu: XQRS (Extra Szybkie Release System): wymiana tarczy bez użycia narzędzi w kilka sekund

Tkanina: Dry Lex z higienicznym leczenia

System retencji: Micro metryka regulacji klamry

System wentylacji: Dynamiczny system z wlotami powietrza i tylnych odkurzaczy

Zasłona: przezroczysty, anti scratch i anti fog poliwęglan uliczne 8 przeciwsłoneczna

Certyfikacja: DOT


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack! Pomyśl o motardinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania motocykle-wyposazenie. motardinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Diesel helmets. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w .

Cechy Diesel helmets Painted Topvent for Helmet Full Jack

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności