up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

DMD
360

DMD Vintage HD Pojemnik Z Tuszem

plus
  • 360DMD Vintage HD Pojemnik Z Tuszem
  • Play videoDMD Vintage HD Pojemnik Z Tuszem
  • DMD Vintage HD Pojemnik Z Tuszem

DMD Vintage HD Pojemnik Z Tuszem

Opis produktu DMD Vintage HD Pojemnik Z Tuszem

Standard CE 22.05.

Funkcje:

Powłoka z włókna szklanego

2 różne powłoki dla idealnego dopasowania i maksymalnej zwartości

Wyjmowana i zmywalna wkładka

Zintegrowane zatrzaski na osłony / osłony

Wyściełany pasek na podbródek z podwójnym zapięciem na pierścionek

Homologacja ECE

WAŻNA UWAGA

Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, więc może być używany tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 została zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego kasku w tych krajach. Dzięki niniejszemu zawiadomieniu kupujący jest świadomy tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta homologacja europejska ECE / ONU R22.05 nie jest zatwierdzona, przyjmując odpowiedzialność za jego użycie w tych krajach , zrzeka się się odpowiedzialności i / lub odszkodowania na rzecz TRADEINN w razie jakiegokolwiek wypadku lub jakiejkolwiek szkody. W szczególności ten kask nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Myślisz o zakupie DMD Vintage HD Pojemnik Z Tuszem? Jest to jeden z top produktów motardinn, sklepu online motocykle-wyposazenie. Cena 175.99 $, jest limitowana! W motardinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od DMD w super cenie. Wszystkie nasze produkty motocykle-wyposazenie posiadają gwarancję producenta.

Cechy DMD Vintage HD Pojemnik Z Tuszem

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up