up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

DMD
360

DMD Vintage Pojemnik Z Tuszem

plus
  • 360DMD Vintage Pojemnik Z Tuszem
  • Play videoDMD Vintage Pojemnik Z Tuszem
  • DMD Vintage Pojemnik Z Tuszem

DMD Vintage Pojemnik Z Tuszem

Opis produktu DMD Vintage Pojemnik Z Tuszem

Standard CE 22.05.

Funkcje:

Powłoka z włókna szklanego

2 różne powłoki dla idealnego dopasowania i maksymalnej zwartości

Wyjmowana i zmywalna wkładka

Zintegrowane zatrzaski na osłony / osłony

Wyściełany pasek na podbródek z podwójnym zapięciem na pierścionek

Homologacja ECE

WAŻNA UWAGA

Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, więc może być używany tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 została zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego kasku w tych krajach. Dzięki niniejszemu zawiadomieniu kupujący jest świadomy tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta homologacja europejska ECE / ONU R22.05 nie jest zatwierdzona, przyjmując odpowiedzialność za jego użycie w tych krajach , zrzeka się się odpowiedzialności i / lub odszkodowania na rzecz TRADEINN w razie jakiegokolwiek wypadku lub jakiejkolwiek szkody. W szczególności ten kask nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Z DMD Vintage Pojemnik Z Tuszem, gwarantujemy najlepszy sprzęt motocykle-wyposazenie. Dodatkowo w motardinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep motocykle-wyposazenie i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów DMD. Nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Kaski za każdym razem.

Cechy DMD Vintage Pojemnik Z Tuszem

Recenzje klientów i pytania (4)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Szybki odbiór i zgodny produkt

-

otrzymany szybko, pomimo obecnej sytuacji, zgodny produkt

Doskonały

-

super zysk

Najmniej uparty

-

Doskonały kask, prawie tak skończony jak bandyta, ale zatwierdzony. Jeśli chcesz kask odrzutowy, nie patrząc na mrówkę atomową, to właśnie tego szukasz.

Rocznik dmd

-

jakość i bardzo dobra cena

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up