Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Eider

Eider Power Gust

Eider Power Gust

  • Eider Power Gust
  • Eider Power Gust
  • Eider Power Gust

Eider Power Gust

Opis produktu Eider Power Gust

Optymalna ochrona w ekstremalnych warunkach. Nos i usta ergonomia zaprojektowane, aby umożliwić swobodny oddech.Cechy:


Kominiarka


Anatomiczny krój: maska ​​3D kształt. Chroni nos wciąż umożliwiając łatwy oddech.


Brak retencji wilgoci dzięki otwory w przedniej części jamy ustnej i nosa. Umożliwia to łatwiejsze oddychanie


Już optymalnej izolacji przodu


Flatlocks szwy dla większego komfortu


Polartec Powerstretch zachmurzenieTechnologia:


Polartec


Tkaniny Polartec® Power Shield® to następna generacja odzieży technicznej, miękkie skorupy.


Odzież ta wykracza poza tradycyjne pojęcie systemów 2-warstwy, które wyposażone izolację polaru i wodoodporna / oddychająca powłoka do jednej warstwy, która chroni przed wszystkim, ale w najgorszych warunkach pogodowych i dostarcza rozszerzony oddychalność, odporność na ścieranie i rozciąganie w celu zwiększenia swojej odkryty przygodę.


Polartec ALPHA


Polartec Alpha to najnowsza ewolucja izolacji syntetycznej oferuje rzadkie połączenie lekkiego ciepła i prawdziwej oddychalności w "puffy" styl ubioru.


Ponieważ izolacja Polartec Alpha jest bardzo trwały i bardziej stabilne niż innych syntetycznych materiałów izolacyjnych, bardziej otwartej budowy twarzy i plecach tkane tkaniny można wybrać, aby utworzyć pakiet przepuszczający powietrza.


Ta niewielka ilość powietrza szybko odprowadza wilgoć z dala od ciała i pozwala Polartec Alpha do noszenia w szerszym zakresie działalności w porównaniu do klasycznej "paroizolacyjnej" izolacji stylu.


Polartec NEOSHELL


Więcej powietrza. Lepsza przepuszczalność powietrza.


Większość tkanin twarde powłoki pozwalają zerowy przepływ powietrza. Nawet w porównaniu z najlepszych tkanin wodoodpornych / oddychających, Polartec NeoShell ma ponad 2x przepływ powietrza.


To kontrolowane wymiana powietrza umożliwia proces konwekcji, aby zwiększyć przenoszenie pary wodnej. Nie zauważysz odczuwalna. Ale poczujesz się włosów.


Standard wodoodporny.


Dla tkanin należy uznać wodoodporny, wymóg musi wytrzymać w branży w testach hydrostatycznych naczelni 10,000mm ciśnienia wody. Wszystko poza tym etapie nie jest konieczne, gdyż nie zachowa żadnych włosów. Jesteś w 10,000mm suchy. Nie pozostanie włosów z wyższym numerem. Ale będziesz prawdopodobnie być bardziej mokra od potu.


Polartec Classic


Ciepło bez wagi


Wysoce oddychający


Szybko wysycha


Trwały


Można prać w pralce


Wszechstronne zastosowanie


Polartec THERMAL PRO


Charakterystyczne struktury powierzchni


Ciepło bez wagi


Wysoce oddychający


Szybko wysycha


Można prać w pralce


Wszechstronne zastosowanie


4 SPOSOBY STRETCH


Ponieważ komfort w odzieży jest niezbędne podczas aktywności, Eider został integracji materiałów elastycznych w konstrukcji produktów.

Komfort w akcji z odcinka.


Eider Power Gust jest idealny, by dopełnić twój sprzęt motocykle-wyposazenie. W twoim sklepie online motardinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na motardinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym motocykle-wyposazenie znajdziesz inne produkty motocykle-wyposazenie dopełniające Eider Power Gust.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Eider Power Gust

Kolor
Rodzaj komina
Type of headwear

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty