Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fitbit

Fitbit Alta

Fitbit Alta

  • Fitbit Alta
  • Fitbit Alta
  • Fitbit Alta

Fitbit Alta

Opis produktu Fitbit Alta

Cechy:

Wszystkie aktywności Dzień: Śledź swoje kroki, dystans, spalone kalorie, aktywne minut, aktywność godzinowej i czasu postoju.

Przypomnienia Move: Fitbit Alta ™ pomaga utrzymać aktywny przez cały dzień, dając Ci przyjazne przypomnienia, aby przenieść i doceniają, kiedy robisz.

SmartTrack ™: Fitbit Alta ™ automatycznie rozpoznaje i nagrywa ćwiczenia dla Ciebie, dzięki czemu można śledzić treningi nigdy naciśnięcie przycisku.

Stuknij Wyświetlacz: Uzyskaj natychmiastowy dostęp do statystyk, czas i powiadomienia smartphone na smukłym wyświetlaczem OLED.

Zadzwoń, Text & Alarmy kalendarza: Zobacz inteligentnych powiadomień na pierwszy rzut oka, by telefon poza zasięgiem wzroku i celów w centrum uwagi.

Długi czas pracy akumulatora: Noś opaski do 5 pełnych dni i nocy bez konieczności opłaty.

Zespoły akcesoria: Łatwo dostosować Fitbit Alta ™ tracker z innego metalu, skóry lub klasycznych zespołów, które pasują do Twojego stylu.

Zegar twarze: Wybierz jeden z wielu twarzy zegar i wybrać pomiędzy układami pionowych lub poziomych, aby wyświetlić statystyki na swój sposób.

Auto Tracking uśpienia: Fitbit Alta ™ automatycznie śledzi, jak długo i jak dobrze spać, więc można zobaczyć trendy snu i dostać się na lepsze rutyny.

Ciche Alarmy: Ustaw cichy alarm w aplikacji Fitbit i Fitbit Alta ™ będzie wibrować obudzić cię w spokoju.


Fitbit Alta jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz Fitbit Alta i powiązane produkty. Nasza gama produktów Bransoletki aktywności została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Fitbit Alta

Pulsometry
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij