Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fitbit

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Opis produktu Fitbit Charge HR

Cechy:


Dla lepszej kondycji, start z serca:

Niech twoje serce będzie twoim przewodnikiem z Charge WP. Monitorować tętno automatycznie iw sposób ciągły bezpośrednio na nadgarstek, aby dokładnie śledzić spalanie kalorii, utrzymanie intensywności treningu, maksymalizacji i optymalizacji treningu wszystko bez zdrowia pas piersiowy niewygodne.


Dla lepszej kondycji, start z serca:

Niech twoje serce będzie twoim przewodnikiem z Charge WP. Monitorować tętno automatycznie iw sposób ciągły bezpośrednio na nadgarstek, aby dokładnie śledzić spalanie kalorii, utrzymanie intensywności treningu, maksymalizacji i optymalizacji treningu wszystko bez zdrowia pas piersiowy niewygodne.


Uzyskaj lepsze śledzenie z każdym uderzeniem:

Przejmij kontrolę swoich celów poprzez wykorzystanie Charge HR nagrać swoje treningi i śledzić wszystkie działania dni jak tętno, kroki, dystans, spalone kalorie, schody i aktywne minut wspinał. Z imponującą żywotność baterii do 5 dni i natychmiastowy dostęp do wszystkich stat, nie trzeba daleko szukać motywacji do utrzymania ruchu.


Zobacz swoje rozmowy. Wywołać zdjęcia:


Z wygodne dopasowanie i Caller ID, Opłata HR pozwala pozostać w kontakcie w stylu. Zobacz połączeń przychodzących powiadomień na ekranie, gdy telefon jest w pobliżu, aby zatrzymać w wiedzieć, w podróży. Zobacz kompatybilnych urządzeń


Nagraj swoje treningi. Poznaj swoje cele:

Ćwiczenia, aby użyć trybu nagrywania treningi łatwo znaleźć statystyki w czasie rzeczywistym podsumowania ćwiczeń i nie pojawia się automatycznie na desce rozdzielczej Fitbit. Aby zobaczyć tempo, dystans, podziały i tras Użyj MobileRun w Fitbit aplikacji.


Poznaj swoje noce. Popraw swoje dni:


Uzyskać lepszy obraz ogólnego stanu zdrowia za pomocą Charge HR do automatycznego śledzenia, jak długo i jak dobrze spać. Zsynchronizować nocne statystyk, aby zobaczyć wykresy online, które pokazują swoje trendy snu i obudzić spokojnie przez ustawienie cichy alarm wibracyjny,.


Synchronizować. Bądź inspiracją:


Opłata HR automatycznie i bezprzewodowo synchronizuje swoje statystyki do komputera i 120 + wiodących smartfonów i śledzi postępy w szczegółowych wykresów i diagramów, które uniemożliwiają ci zachęcani do osiągnięcia swoich celów fitness.App + Dashboard:


Śledź wszelkiej działalności Day: Zobacz statystyki jak kroki, podłogi wspiął aktywne minut, spalone kalorie i więcej podczas korzystania z aplikacji z trackerem Fitbit.

Zaloguj Kuchnia Zaloguj kalorii szybko za pomocą skanera kodów kreskowych, szybki posiłek kalorii prognozy i skrótów. Albo szukaj naszej bazy wiarygodnych produktów spożywczych. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Łączyć się z przyjaciółmi: Zaproś znajomych i rodziny, aby dzielić się statystyk, wyślij okrzyki i szyderstwa, i konkurować na tablicy.

Zobacz Postęp: Zobacz postępy i analizować trendy w łatwy do odczytania wykresów i diagramów.

MobileRun: MobileRun śledzi statystyki, takie jak tempo, czas, odległość i podziały podczas tras, spacerów i wycieczek, i używa GPS z telefonu do mapy swoje trasy. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Rekord uśpienia: Śledzenie trendów snu z trackerem Fitbit i ustawić cichy alarm i widok snu wykresów na aplikacji. Porównaj produkty.

Wyznaczać cele: Skoncentruj ustawiając krok, wagi i aktywności cele. Osiągnięcia celów za pomocą wagi kalorii Coaching porównać kalorii zawartych codziennej dziennika żywności.

Rekord Treningi: Zaloguj treningi w kilka sekund i zobaczyć je od razu pojawiają się w cyklu miesięcznym kalendarzu ćwiczeń.

Kontrola wagi: Aria śledzi swoją wagę, BMI, masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej procentowych i automatycznie synchronizuje wszystko do panelu Fitbit.

MobileTrack: Śledź codzienne czynności i tuż odległość na smartfonie z MobileTrack, nawet jeśli nie masz urządzenie Fitbit. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Motywację: Pobierz powiadomienia wypychania i zdobywać odznaki, aby utrzymać się w ruchu w kierunku swoich celów i daje uznanie, kiedy wziąłeś osiągnąć je.

Sync Bezprzewodowo: bezprzewodowo zsynchronizować statystyki telefonu, Fitbit tracker i Aria inteligentnego Scale, aby uzyskać dostęp do postępu bez podłączania.Dane techniczne:


Czujniki i komponenty:


Optyczny pulsometr

3 osiowy akcelerometr

Wysokościomierz

Drgania silnika


Wyświetlacz:


OLED


Co zawiera:


Bezprzewodowa synchronizacja przewód ładowarki klucz


Wodoodporność:


Opłata HR jest pot, deszcz i zachlapania. Jednak urządzenie nie jest pływać dowód lub wodoodporny. Z dowolnym urządzeniem noszenia, najlepiej dla Twojej skóry, jeśli zespół pozostaje sucha i czysta.


Pielęgnacja:


Jeśli zespół jest mokry lub jeśli pocić w nim, usunąć i całkowitego wyschnięcia przed założeniem zespołu to ponownie. Wyczyść zespół z łagodnym mydłem wolnym mycia jak Cetaphil lub Aquanil. Daj odpocząć nadgarstka zespół, biorąc się co jakiś czas. Ucz się więcej.


Materiały:


Charge HR opaska jest wykonana z elastycznego, wytrzymałego materiału elastomerowego podobnego do stosowanego w wielu zegarków sportowych. Opłata HR ma również chirurgiczne ze stali nierdzewnej klasy klamrę.


Bateria i zasilanie:


Zaleca się ładowanie urządzenia co kilka dni, aby upewnić się, są zawsze śledzenia.


Żywotność baterii: trwa do 5 dni

Typ baterii: litowo-polimerowa

Czas ładowania: jedną do dwóch godzin

Transceiver Radio: Bluetooth 4.0


Wymagania środowiskowe:


Temperatura robocza 20 ° C do 45 ° C

Maksymalna operacyjnego altitute: 9,144 km


Pamięć:


Tracks 7 dni od szczegółowych danych ruchu - minuta po minucie.

Utwory dzienne statystyki dla ostatnich 30 dni

Tętno Sklepy odstępach co 1 sekundę podczas śledzenia ćwiczeń i na odstępach 5 sekundowych innych godzinach


Synchronizacja:


Opłata HR synchronizuje automatycznie i bezprzewodowo do tabletów, komputerów i 120 + wiodących iOS, Android i Windows smartfonów korzystających z bezprzewodowej technologii Bluetooth 4.0.


Zakres synchronizacji: 6 m

Zadzwoń do powiadomień poprzez Bluetooth 4.0

Synchronizacja z komputerami wymaga połączenia z Internetem oraz port USB

Synchronizacja urządzeń mobilnych wymaga połączenia Bluetooth i Internet

Synchronizacja z Windows Vista i nowszych, Mac OS X 10.6 i wyżej, a później iPhone 4S, iPad 3 gen. i później, a wiodącym urządzeń Android i Windows


Jeśli szukasz Fitbit Charge HR, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. motardinn posiada ten i inne produkty motocykle-wyposazenie, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Bransoletki aktywności, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Fitbit Charge HR

Pulsometry
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij