Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Furygan

Furygan Dorsal XP1 D3O

Furygan Dorsal XP1 D3O

Furygan Dorsal XP1 D3O

Furygan Dorsal XP1 D3O

  • Furygan Dorsal XP1 D3O
  • Furygan Dorsal XP1 D3O
  • Furygan Dorsal XP1 D3O
  • Furygan Dorsal XP1 D3O
  • Furygan Dorsal XP1 D3O
  • Furygan Dorsal XP1 D3O

Furygan Dorsal XP1 D3O

Opis produktu Furygan Dorsal XP1 D3O

Furygan XP1 ochraniacz pleców wykorzystuje technologię D3O do osiągnięcia najbardziej wymagających poziomów certyfikacji (1621-2 poziom 2), ale także zaproponować najwyższy poziom komfortu.Cechy:


- Wzmocnienia D3O to opatentowana technologia używana do utworzenia miękkiego i elastycznego materiału tłumiącego featuringunique molekularnych właściwości. W standardowych warunkach itsmolecules swobodnie przepływać, ale na uderzenia, że ​​zazębiają się do pochłaniania energii uderzenia i zmniejszenia siły przekazywanej.


- Ten produkt korzysta z technologii. Airwave W konsekwencji ochrona ta jest niezwykle elastyczny, niski profil i niewielka waga.


- Poziom CE 2 homologowane


- Oddychająca.


Jeśli szukasz dobrej jakości Ochraniacz na plecy- road artykułów, to nasza oferta Ochraniacz na plecy- road z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Furygan Dorsal XP1 D3O, w cenie 59.95 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Furygan Dorsal XP1 D3O, dopasujemy cenę!

Cechy Furygan Dorsal XP1 D3O

Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobrze

-

Wyrób według opisu, ta forma do kręgosłupa. Artykuł przybył w zaplanowanym terminie. Zadowolony z zakupu na tej stronie.

Wygodne i elastyczne

-

Odkąd zobaczyłam sklep motocyklowy Lubiłem, bo w przeciwieństwie do większości, jest elastyczna i dostosowuje się dobrze, mimo że trochę krótki. Mocowanie w pasie jest trochę słaby, więc nie zastąpi tradycyjnego pasa. Jest lekki i dobry design. Marka daje pewność .. Zapłaciłem ten artykuł oszczędność 23 € ceny w sklepie.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności