Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Furygan

Furygan Rain Spirit Gloves

Furygan Rain Spirit Gloves

  • Furygan Rain Spirit Gloves
  • Furygan Rain Spirit Gloves
  • Furygan Rain Spirit Gloves
  • Furygan Rain Spirit Gloves

Furygan Rain Spirit Gloves

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Furygan Rain Spirit Gloves

Duch Deszcz jest rękawica, który najpierw został zaprojektowany, aby mieć suche ręce. Rękawica jest ewolucja Furygan Raindrop i jest wyposażony w zewnętrzne powłoki dla ochrony śródręcza, z wzmocnieniami palmowymi, co sprawia, że ​​znak CE. Bo czasami mniej znaczy więcej.

Cechy:

Ochrona / Bezpieczeństwo:

Deszcz Duch jest homologowany jako ochrony osobistej. Wyściełana podszewka z konkretnym szczotkowanego wiązane tkaniny dla poprawy ochrony cieplnej.

Główny materiał zewnętrzny: poliamid i poliester z konkretnym wzmocnieniem na dłoni.

Ergonomia / Komfort:

Protector śródręcza.

Regulatory w Wirst i mankietu, aby dokręcić rękawicę precyzyjnie.


Korzystaj z naszych ofert dla Furygan Rain Spirit Gloves. W twoim sklepie online motocykle-wyposazenie, w motardinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem motocykle-wyposazenie. Możesz także sprawdzić inne kategorie motocykle-wyposazenie i znaleźć produkty marki Furygan w najlepszej cenie.

Cechy Furygan Rain Spirit Gloves

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności