Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Furygan

Furygan Rg 18 Kid Gloves

Furygan Rg 18 Kid Gloves

  • Furygan Rg 18 Kid Gloves
  • Furygan Rg 18 Kid Gloves
  • Furygan Rg 18 Kid Gloves
  • Furygan Rg 18 Kid Gloves

Furygan Rg 18 Kid Gloves

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Furygan Rg 18 Kid Gloves

Furygan RG 18 jest idealny poziom wejścia wyścigi rękawice. Zainspirowany przez naszych rękawice wyścigowe, RG 18 oferuje dobry kompromis pomiędzy terenowych i sportowych rękawic.


Ochrona / Bezpieczeństwo


RG 18 jest zatwierdzony jako ochrony osobistej.

Palm wykonany w 100% z koziej skóry.

Ochrona skóry podszewka Furygan - zatwierdzone przez Furygan na R & D (Motion Lab), w tym wzmocnienie aramidowe wyroby skórzane chodzi o zrywanie i ścieranie.

Zewnętrzna powłoka ochrona kości śródręcza. Multiplereinforcements wykonane ze zdwojoną warstwą pianki i dodatkowe na obszarach narażonych na ścieranie, w sytuacji katastrofy (palmy, strony dłoni, palce).


Ergonomia / Comfort


Kozie skóry i pre kształtowanie oferuje wysoki poziom komfortu.

Comfort zbrojenie na górnej części dłoni i wewnątrz thethumb. Te reinforcementsare wykonane z silikonu dla lepszego uchwytu na kierownicę.

Regulatory na nadgarstku i na mankiecie.

Od każdego palca, na dole, jest umieszczenie specyficzną zaślepkę włókienniczy reacha wyższą fazę komfortu.


W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Furygan Rg 18 Kid Gloves w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Furygan Rg 18 Kid Gloves, m.in. z kategorii Odzież dziecięca od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Furygan Rg 18 Kid Gloves.

Cechy Furygan Rg 18 Kid Gloves

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij