Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Furygan

Furygan Road Gloves

  • Furygan Road Gloves
  • Furygan Road Gloves
  • Furygan Road Gloves

Furygan Road Gloves

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Furygan Road Gloves

Czasami prostota jest wszystko, czego potrzebujesz, kiedy chwycić kierownicę i udać się na rowerze. Łatwe do noszenia, lekkie i bardzo wygodne, z elastyczna skóra dłoni i zatwierdzenia CE, rękawiczki drogowe zapewnia tylko to. Wolność jeździć w spokoju.


Ochrona / Bezpieczeństwo


Drogowego CE homologację.

Główne materiały zewnętrzne: poliamid i kozie skóry.

Dłoń jest contructed w goatleather i wyposażone w foamreinforcements.


Ergonomia / Comfort


Furygan "Science": Wrażliwe palce wskazujące i kciuki te wyposażone są w konkretnym wkładem pozwalającym na korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym.

Pokój zaostrzenie nadgarstka (zipand rzep).


Kupuj swoje ulubione Rękawice modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Furygan Road Gloves. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Furygan Road Gloves, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy Furygan Road Gloves

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności