Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Furygan

Furygan TD Windproof D3O Gloves

Furygan TD Windproof D3O Gloves

  • Furygan TD Windproof D3O Gloves
  • Furygan TD Windproof D3O Gloves
  • Furygan TD Windproof D3O Gloves
  • Furygan TD Windproof D3O Gloves

Furygan TD Windproof D3O Gloves

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Furygan TD Windproof D3O Gloves

TD Windproof D30 jest lato rękawiczki, które szczyci duża liczba featuresto technologicznego wspomóc swój komfort i bezpieczeństwo. Rękawice tym dobre są nieliczne!


Ochrona / Bezpieczeństwo


TD Windproof D3O są zatwierdzone CE.

Główny materiał zewnętrzny: Furygan 3Layers i kozie skóry.

D3O ochraniacz na kości śródręcza.

100% skóra dłoni z posiłkami.


Ergonomia / Comfort


Furygan "3Layers Concept": montaż trzech tkanin technicznych, które tworzy ciepły, solidny i powłoki zewnętrznej blokowanie wiatr, który nie narusza on na dotyk twoich dźwigni rowerowych.

Furygan "Science": Wrażliwe palce wskazujące i kciuki te wyposażone są w konkretnym wkładem pozwalającym na korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym.

Nadgarstki regulatory.


Czy znasz wszystkie funkcje Furygan TD Windproof D3O Gloves? Na motardinn wybieramy najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Rękawice, naszą kompletną kolekcję Textile męskie. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Furygan, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie!

Cechy Furygan TD Windproof D3O Gloves

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności