Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Furygan

Furygan TD21 Gloves

Furygan TD21 Gloves

  • Furygan TD21 Gloves
  • Furygan TD21 Gloves
  • Furygan TD21 Gloves
  • Furygan TD21 Gloves

Furygan TD21 Gloves

Opis produktu Furygan TD21 Gloves

Wykonany z perforowanej skóry czyni go miękkie i lekkie, rękawice jest TD21, który utrzymuje ręce w cieplejsze dni chłodno, bez narażania na ochronę.


Ochrona / Bezpieczeństwo


TD21 jest homologowane CE.

Główny materiał zewnętrzny: 100% skóra koza, na miękkości i komfortu.

Ochrona skóry podszewka Furygan - zatwierdzone przez Furygan na R & D (Motion Lab) w celu wzmocnienia wyrobów skórzanych w zakresie rozdarcia i ścieranie.

Zewnętrzna powłoka ochrona kości śródręcza. Wzmocnienia wykonane z wielu warstw skóry i podwojona dodatkową pianką na obszarach narażonych na ścieranie w sytuacji katastrofy (dłoni, mankiet.).


Ergonomia / Comfort


Kozie skóry i pre kształtowanie oferuje wysoki poziom czuje na kierownicy.

Perforowana skóra dla przepływu powietrza.

Regulatory nadgarstka.

Komfort zbrojenie na wierzchu dłoni i wewnątrz kciukiem.

Od każdego palca, na dole, jest umieszczenie wkładki tekstylnej specyficzny, aby osiągnąć lepszą stopień komfortu.


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj Furygan TD21 Gloves i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Furygan. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Rękawice we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Wyroby skórzane męskie zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Furygan TD21 Gloves

Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Komfortowy

-

Produkty dostarczane z wyprzedzeniem w stosunku do planowanego terminu. Zamówiłem L i rozmiar odpowiada (na produkty zakupione w internecie i bez zostały wypróbowane wcześniej w sklepie). Jest Al'Aise i są wygodne i nie będę przeszkadzał kadłubów i wzmocnione stawów.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności