Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garibaldi

Garibaldi Mali Lady Gloves

Garibaldi Mali Lady Gloves

Garibaldi Mali Lady Gloves

  • Garibaldi Mali Lady Gloves
  • Garibaldi Mali Lady Gloves
  • Garibaldi Mali Lady Gloves
  • Garibaldi Mali Lady Gloves
  • Garibaldi Mali Lady Gloves

Garibaldi Mali Lady Gloves

Opis produktu Garibaldi Mali Lady Gloves

Lady rękawica wykonana z najwyższej jakości skóry kozie DD. Konstrukcja lasera Safari spalony na plecach. McFit marszczyć darmo i bezproblemową podszewka na maksymalny komfort i przyczepność. Termoplastyczne ochraniacze pokryte skórą na kostkach i palcach. Miękkie ochraniacze na dłoni. Pokoje przesuwne palców silikonowe do dodanej przyczepność. Pasek na rękę, aby zatrzymać zsuwaniu rękawic w katastrofie dla lepszego bezpieczeństwa. 3M odblaskowe.Dane techniczne:


Materiał: Skóra


Kupuj swoje ulubione Rękawice modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Garibaldi Mali Lady Gloves. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Garibaldi Mali Lady Gloves, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy Garibaldi Mali Lady Gloves

Rozmiar
Dyscyplina
Sezon
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Garibaldi mali dama rękawiczki

-

??????? ????????, ???? ??????? ??????? ?????????. ????????? ??????? ?????, ???????? ????????. ??????????.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności