Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garibaldi

Garibaldi Spriz Gloves

Garibaldi Spriz Gloves

  • Garibaldi Spriz Gloves
  • Garibaldi Spriz Gloves
  • Garibaldi Spriz Gloves
  • Garibaldi Spriz Gloves

Garibaldi Spriz Gloves

Opis produktu Garibaldi Spriz Gloves

Miejskie rękawice z prawdziwej koziej skóry. EVA ochraniacze na kostkach wyściełane i dłoni. Zamek błyskawiczny i pasek na rękę, aby zatrzymać nadgarstka zsuwaniu rękawic w katastrofie. Reflex 3M wkładka.Dane techniczne:


Materiał: Skóra


Kupuj teraz Garibaldi Spriz Gloves za jedyne 25.95 $. Od Garibaldi, Garibaldi Spriz Gloves jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na motardinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów motocykle-wyposazenie. Zobacz pełną gamę Wyroby skórzane męskie w naszym Rękawice dziale.

Cechy Garibaldi Spriz Gloves

Rozmiar
Dyscyplina
Sezon
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Godna rękawice

-

Wielkie rękawice do ochrony ścieranie. Nadaje się do niskich - w połowie prędkości jazdy konnej dla miejskich dojazdów. Wygodne i rozsądne wentylacja. rzepy działa dobrze. Ekran dotykowy nie testowane. Zipper dostosowanie do nadgarstka czuje się zbędny. Może użyteczne w celu ułatwienia poślizgu kurtka rękawów. opaska na nadgarstek VELCRO zaostrzone poprzez krążek, jak rolki metalowej. Być może były przechowywane zupełnie chwilę było zielonkawy mech rdzy na nich. (Rodzaj znaleźć na okulary) jednak można łatwo usunąć za pomocą kilku chusteczek z wilgotną ściereczką.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności